Kuhu minna

NELJAPÄEV, 15. november

KINO
Divas kl 17 põnevusfilm “Metslased”. Alla 14-a keelatud. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 11 Miksteatri lasteetendus “Telefonilood”. Mängivad Aita Vaher, Kristo Toots ja Kaido Rannik. Piletid (4 eurot) müügil teatri kassas.

SPORT
Kuressaare gümnaasiumi võimlas kl 18.45 IV Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis 2012/2013: Kaarma vs. Orissaare Sport.

Muhu spordihallis kl 20 IV Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis 2012/2013: SK Muhu /Moekasti vs. Valjala.

Kuressaare tennisehallis kl 19 meeste paarismängu turniir.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.

REEDE, 16. november

KINO
Divas kl 15.30 komöödia “Kampaania”. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare linnuse kapiitlisaalis kl 19 Kuressaare linnateatri uuslavastus “Mündi lõhn”. Kui rüütlid ärkavad… Milline oli elu ja olu ligi pooltuhat aastat tagasi? Siin Saaremaal näiteks. Võib vaid ette kujutada tänu säilinud kirjajuppidele, ehitistele, leidudele, millele meie omas ajas tähendusi püüame anda.
Kirja pannud Piret Rauk. Piiskopilinnuse kapiitlisaali seadnud Aarne Mägi. Kunstnik Jaak Vaus. Osalevad: Merilin Kirbits, Hannes Prikk, Piret Rauk, Aime Käen, Mati Talvistu, Priit Lõhmus, Urmas Lehtsalu, Olavi Pesti või Raul Salumäe, vanamuusikaansambel Rondo, tublid gümnaasiumiõpilased Kuressaarest. Koostööpartner Saaremaa muuseum.
Piletid 12/10 € müügil Piletimaailma müügipunktides ja enne etendust kohapeal.

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 19 “Mu rahu sa”. Laulab Margarita Voites.
Suur eesti koloratuursopran, laulja jumala armust, Eesti muusikateatri majakas, üllatuste meister — need on vaid mõned ülivõrded, millega aastakümneid meie ooperilavu valitsenud Estonia solisti Margarita Voitest on õnnistatud. Imetlust väärib lauljanna tänaseni, ja seda mitte ainult oma ustavate austajate poolt, kes mäletavad tema hiilgerolle Violettat, Luciat ja Gildat, vaid ka muusikamaailma asjatundjad on pidanud tunnistama, et niisugust professionaalset pikaealisust kohtab lauljataride puhul üliharva.
Piletite eelmüük Kuressaare kultuurikeskuses ja teistes Piletilevi müügipunktides. Pilet 5 €, sooduspilet 3 €. Kontserdi toimumise päeval piletid müügil ka 1 tund enne kontserdi algust kohapeal, hinnaga 8 € ja sooduspilet 6 €.

TANTS
Divas Absolut Music. Tantsijaid soojendavad Diva tüdrukud. DJ Peeter Kukk.

Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta.

Club Privilege’is Artjom Savitski. “Eesti otsib superstaari” saatest tuule tiibadesse saanud Artjom koos oma live-bändiga.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kärla spordihallis kl 18 lahtised karikavõistlused lauatennises naistele ja meestele.
Eelregistreerimine tel 52 24 999 või 45 42 059 või pool tundi enne võistluste algust kohapeal. Osavõtumaks 2 eurot, õpilastele tasuta.

Kuressaare spordikeskuses kl 11 Eesti koolispordi liidu DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus.
Kl 19.40 Kaabeltau – Saaremaa saalijalgpalliliiga 2012/2013: Torgu vs. FC Taritu. Kl 20.30 Leisi JK vs. Kaarma VC.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 124 korda, sh täna 1)