Sebe moodsaid meediabusse Kuressaare liinile veel ei too (5)

AS-i Sebe multimeediavõimalustega liinibussid, mis sõidavad Tallinna–Tartu liinil, on tekitanud küsimuse, kas ka Tallinna–Kuressaare liinile sarnased mugavad bussid sõitma pannakse. 

“Praegu ei ole otsust, et soetada sarnaseid busse ka teiste liinide teenindamiseks. Kuid mõtted selles suunas liiguvad,” ütles Saar-te Häälele Sebe juhatuse esimees Kuldar Väärsi.

Tema sõnul on tegemist vägagi riskantse otsusega, kuna kaugliinide bussiliiklus ei ole doteeritav ning seega tuleb investeering katta piletitulust.

Tallinna–Tartu liinile soetas Sebe suve lõpus kaheksa uut bussi, milles on iga reisija jaoks personaalne meelelahutussüsteem. Eesoleva istme peatoes asuvalt ekraanilt saab vaadata vabalevis olevaid telekanaleid või valikut filmidest, kuulata muusikat. Samuti võimaldab kaheksatolline puutetundlik ekraan lugeda uudiseid või ilmateadet ning mängida mänge.

Tallinna–Kuressaare liinile uute busside toomisel tuleb Väärsi sõnul lähtuda eelkõige sellest, kas ja kui palju paneksid sellised bussid tänaseid autokasutajaid bussi eelistama ning kas suurenev reisijate arv kataks tehtava investeeringu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 529 korda, sh täna 1)