Horoskoop

JÄÄR – Pead oluliseks teiste arvamust ja üritad olla neile meelepärane. Ootad tunnustust, kuid jää siiski iseendaks.
SÕNN – Tunned tahtmist ennast tõestada. Võimalik, et puutud kokku võimuga ja satud ootamatult juhi rolli. Ettevaatust, sind võidakse rünnata!
KAKSIKUD – Suured muudatused ja ootamatud sündmused. Kui hoiad kramplikult kinni oma arusaamadest, siis oleks täna õigem natuke avatumalt suhtuda.
VÄHK – Oled sõltumatu ja enesekindel. Puutud kokku millegagi, mis on seotud sinu minevikuga. Selle baasilt on hea alustada uusi ettevõtmisi.
LÕVI – Tõsine päev. Oled kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada!
NEITSI – Huviorbiiti kerkivad sõbrad, mõttekaaslased, heategijad ja abilised. Oled seltskondlik ja teadmistehimuline.
KAALUD – Sinu mõtted on täna praktilised. Päevakorrale kerkivad majanduslikud probleemid ja vajadus teha praktilisi sisseoste.
SKORPION – Sotsiaalne suhtlus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhetes võib ilmneda soov oma kaaslast kamandada.
AMBUR – Soodne päev tegeleda kuhjunud probleemidega. Sinu suhted pannakse proovile ja mittevajalikud kontaktid katkevad.
KALJUKITS – Püüa hoiduda kõikvõimalikest ebaselgetest ja ähmastest teemadest. Võimalik kokkupuude varastega või isikutega, kes tahavad sinuga manipuleerida.
VEEVALAJA – Oled julge ja naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär.
KALAD – Tunned soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslasi. Võimalik, et su tutvusring uueneb. Suurepärane aeg millegi uue õppimiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)