Ekesparre residentsist saab Araka talvekorter (3)

Oktoobri lõpus kirjutasime sellest, et kokkuvarisenud teetamm üle vallikraavi häirib Ekesparre residentsi tööd. Eile kinnitas residentsi omanik Arti Arakas Saarte Häälele, et talveks majutuskoht suletakse.

Põhjuseks tõi ta ennekõike turistide vähesuse. Samas oli ärimehe hääles kuulda ärritust, kui tal tuli vastata küsimusele katkise silla kohta.

“Linna kohustus on teed korras hoida. Sild on aga tükk aega katki olnud. Ma olen sponsoreerinud linna 10 000 euroga ja selle raha neile ammu üle kandnud. Ja mis ma olen selle eest saanud?” küsis muidu rahulikult rääkiv Arakas. “Aiad on ees ja tee on kinni, raha on üle kantud. Mina paremini ei oska,” võttis Arakas sillateema kokku.

Ta kinnitas, et maja talvel kütmata ei jää. “Käin seal ise ja käivad minu lähimad äripartnerid. Maja on soe ja teenus toimib, aga me kasutame seda lihtsalt väga väikses ringis,” selgitas residentsi omanik lähitulevikku.

Ekesparre residentsi valitseja Adam Tamjärv hotelli sulgemist lähemalt kommenteerima ei soostunud. Kas lisaks Tamjärvele hotellis veel töötajaid on ja mis neist saab, jäi samuti saladuseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 257 korda, sh täna 1)