Tuluõhtu tutvustas Muhu noortekat (3)

Neljapäeval Muhu spordihallis peetud tuluõhtu tutvustas huvilistele Muhu noortekeskust ja noorsootööd.

Noorsootöö nädala raames toimunud ja moto “Ole nähtav” all teoks saanud kogupereürituse suuremaid toetajaid oli maanteeamet, kelle antud helkurvestid, helkurpaberid jms leidsid kasutamist helkurimoesõul. Noorim sõul osalenu, kel vanust aasta ringis, kandis helkurvestiriidest tehtud kleiti.

Tuluõhtule saabunud said lahendada ülesandeid, mis tutvustasid keskuses tegutsevaid ringe, näiteks joonistada võrri ja teha fotoaparaadiga portreesid. Punkti said kirja ka need, kes bändinurgas laulsid või pilli mängisid.

Publiku ees astus üles noortebänd Exchanged.

Töötas kohvik ja kätt sai proovida õnneloosis. Toimus lauajalgpalli võistlus panuste peale ja muud mängud.

Esitleti ka tosinat Hea Eeskuju kandidaati, kes Muhu noorsootöös silma paistnud ja kellele publik sai oma hääle anda.

“Valime Head Eeskuju Muhus kolmandat korda ja seekord tegime seda natuke suuremalt,” ütles Muhu noortekeskuse juhataja Arnek Grubnik.

Oma lemmikkandidaadi poolt saab hääletada tuleva nädala lõpuni, Hea Eeskuju kuulutatakse välja 23. novembril.

Üles oli seatud korjanduskast, kuhu sai panna raha keskusele lauamängude ja õues tegutsemise vahendite ostmiseks. Kui palju tuluõhtuga raha teeniti, on Grubniki sõnul veel üle lugemata.

“Meie eesmärk ei olnud niivõrd rahakogumine kui meie keskuse tutvustamine, ja see läks korda,” arvas Arnek Grubnik, kelle andmeil osales ettevõtmises poolsada inimest. “Tulu on juba sellest, kui noored näevad, oskavad ja tahavad aidata. Suur tänu kõikidele, kes meie ettevõtmise korraldamisel kaasa aitasid.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 274 korda, sh täna 1)