Postide rammija on välja selgitatud (7)

Politsei selgitas välja autojuhi, kes oktoobri lõpus sõitis autoga puruks Kuressaare lossipargi aia, paiskas ümber kaks dolomiidist aiaposti ja lahkus sündmuskohalt. Tänaseks on kurikael kindlaks tehtud.

Kuna avariiga tekitati Kuressaare Linnamajandusele 883 euro suurune kahju, pöördus abilinnapea Kalle Koov politsei poole, paludes abi aiarammija kindlakstegemiseks.

“Liiklusõnnetusest teatamine on kohustuslik, kui on inimkannatanuid või on tekitatud kellelegi varaline kahju. Liiklusõnnetuse sündmuskohalt põgenemine on karistatav, ” rõhutas politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammeleht.

“Siin on eluline näide väga levinud liiklusavariid parklaaladel, kus ettevaatamatu manööverdamise käigus on sellised õnnetused kahjuks liigagi sagedased,” rääkis Tammeleht. Ta lisas, et mitte mingil juhul ei tasu parklas teise sõiduki mõlkimise korral sellele tekitatud kahju suurust ise hindama hakata, see jäägu ikkagi ekspertide hinnata.

Politsei palub kõigil liiklusõnnetust pealt näinutel sellest politseid kindlasti teavitada ja fikseerida sõiduki registreerimisnumber.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 942 korda, sh täna 1)