Kuressaare turismiinfokeskus Eesti kolmas (4)

Kuressaare turismiinfokeskus Eesti kolmas

INFOT JAGAMAS: Kuressaare linnavalitsuse turismispetsialist Kati Aus jagab vajadusel Saare maakonna kohta infot neljas keeles. Foto: Sander Ilvest

Teisipäeval selgus, et Kuressaare turismiinfokeskus saavutas Eestis 18 infokeskuse hulgas testostude põhjal kolmanda koha.

Infokeskuse juhataja Karmen Paju sõnul tehti nende juures suve jooksul 11 testostu. Päringuid tehti nii kohapeal kui ka telefonitsi ja e-kirjaga.

Paju peab oma sõnul oluliseks, et nende töötajad pakuvad klientidele isegi rohkem infot, kui neilt küsitakse. Neil on piisavalt teadmisi Saare maakonnast ja Eestist tervikuna, nad tunnevad ka andmebaase ja suhtuvad klientide soovidesse empaatiliselt. Turismiinfokeskuste töötajate üle-eestilises võrdluses saavutas Kati Aus kolmanda koha ja Kristina Mägi infosüsteemide tundmises teise koha.

Oma töötajate kiituseks lausus Karmen Paju, et Kati Aus on keskuses töötanud juba 15 aastat. Nüüdne kõrge kolmas koht tuli talle Paju hinnangul ilmselgelt seetõttu, et Aus tunneb maakonda ning siinseid võimalusi ja ettevõtmisi. Kindlasti rääkisid tema kasuks ka inglise, vene ja soome keele oskus. Kristina Mägi on keskuses töötanud 2005. aastast, aga olnud infopunktis suviti praktikal juba koolis õppimise ajal.

Turismiinfopunkti saavutatud kolmanda kohaga kaasneb kogu kollektiivile kutse järgmisel aastal toimuvale hea teeninduse päevale. Kati Aus sai lisaks aukirjale Piletilevi kinkekaardi.

Kuressaare turismiinfokeskus on tegutsenud 1994. aastast ning seda kogu aeg raekoja ruumes. Paar aastat tagasi tehti sealsetes ruumides täielik remont ja uuendati ka tehnikat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 533 korda, sh täna 1)