Kuressaare noortekeskused saavad korda noorte käe läbi

Kuressaare noored Eva-Liisa Kilter, Arno Medri, Kati Pillart ja Aare Lokna on võtnud oma südameasjaks viia läbi projekt, mille abil saavad Kuressaare noorte huvikeskuse ruumid Kitsal ja Komandandi tänaval peatselt vähe rõõmsama ja uuema väljanägemise.

Eile kuulutati välja “Pimp da Ruum” konkurss, milles saavad osaleda kõik noored, kel vanust 12–26 eluaastat. Parematele on välja pandud ka auhinnad.

Konkursi idee on anda noortele võimalus värvida ja joonistada seintele oma maitse järgi pilte. Selleks on välja valitud neli ruumi: kaks Kitsa tänava ja kaks Komandandi tänava hoones. Igas ruumis on eelmõõdetud seinapind, mille noored ära värvivad.

Et seinale saaks aga midagi joonistama hakata, tuleb võistkondadel eelnevalt valmis mõelda kavand, mille esitamiseks on aega 18. novembrini. Nende kavandite põhjal valib komisjon välja neli võistkonda, kes saavad õiguse oma pildid seintele joonistada. Värvid ja töövahendid on ostnud Kuressaare noorte huvikeskus.

Võistkonnad tehakse avalikuks 19. novembril. Kavandid tuleb esitada paberkandjal Kuressaare noorte huvikeskusse Komandandi 10B või elektrooniliselt e-aadressil eva.liisa.kilter@gmail.com. Lisaküsimustele vastatakse telefonil 45 55 955.

Projekti rahastab noortealgatuste fond ehk NAF.

Kuressaare noorte huvikeskus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 344 korda, sh täna 1)