Horoskoop

JÄÄR – Üritad vältida kõikvõimalikke probleeme, kuid need võivad siiski tekkida, kui sa oma partneriga piisavalt ei arvesta. Ohjelda oma võimuiha.
SÕNN – Mõtte jõul saab korda saata nii mõndagi. Eelkõige just töötades iseendaga ja selleks on planeediseisud praegu sobivad.
KAKSIKUD – Vahelduvate meeleoludega päev. Sinu ootamatud tujumuutused võivad sust ebastabiilse inimese mulje jätta.
VÄHK – Sinu tahtejõud on täna nõrk, mistõttu valid alateadlikult tegutsemise sellistes valdkondades, millest tõuseb kasu alles hiljem.
LÕVI – Ilmutad nüüd algatusvõimet, aktiivsust ja läbilöögivõimet. Oled iseseisev ja otsustusvõimeline. Hoidu aga agressiivsusest.
NEITSI – Oled valmis kulutama palju raha ja energiat oma välimuse ja riietuse peale. Otsid ilu ja hubasust, kuid hoidu lauspillamisest.
KAALUD – Oled rõõmsameelne ja optimistlik, tänu millele suudad pingelistest olukordadest edukalt välja tulla ja innustad ka oma kaaslasi.
SKORPION – Sinu suhted perekonna ja tutvusringiga on harmoonilised. Konfliktid on praktiliselt välistatud.
AMBUR – Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes sind mõistaksid.
KALJUKITS – Sul on potentsiaali loovaks ja edukaks eluks. Oled valmis riskima, et mõista oma tegelikke võimeid. Võimalikud probleemid võimukandjatega.
VEEVALAJA – Võimalik, et puutud kokku nõudliku, võitlustahet nõudva projektiga. Astu nendele katsumustele julgelt vastu, kuid väldi möödarääkimisi.
KALAD – Kodus võivad sul tekkida probleemid, mis jäävad sind vaevama pikemaks ajaks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)