Musta Pitsi ÖÖ kosutas meeli (4)

Musta Pitsi ÖÖ kosutas meeli

ENNE JA NÜÜD: Õhtu oodatuim ja põnevaim osa oli Gea Siineri stiilimuutus. Fotod: erakogu

27. oktoobril toimus Orissaares juba neljandat korda Musta Pitsi ÖÖ, mis on ellu kutsutud selleks, et muuta pimeda sügisaja hakul üks päev kauniks ja meelikosutavaks.

Esmakordselt toimus Musta Pitsi ÖÖ 2009. aastal ning iga aastaga on see üritus jõudsalt kasvanud ja kutsunud kohale palju osalejaid nii Orissaarest kui kaugemaltki.

Traditsiooniliselt on päeva sisu olnud hommikused treeningud, pärastlõunased loengud ja töötoad ning õhtused koosviibimised hea muusikaga.

Tänavuse Musta Pitsi ÖÖ raames oli võimalus osa saada mitmest toredast ettevõtmisest. Tunneme heameelt, et kõik esinejad, keda algselt oma üritusel näha soovisime, said ka osaleda ja kõiki külalisi rõõmustada.

Päev algas energeetilise jooga ja loenguga “Elava toidu ime”, läbiviija Peeter Liiv. Meiginippe jagas ja tutvustas uusi trende Saaremaalt pärit meigikunstnik Loore Härmat. Kahe osaleja kaasabil ja professionaalse meikari käe all valmisid näidised – trendi- ja päevameik. Kogu päeva sai tutvuda nii Saarte Sahvri kui ka Frantsila loodustoodetega ja neid ka endale osta. Lisaks said huvilised valmistada oma isikliku ja ainulaadse parfüümi.

Traditsiooniline õhtune programm kohvik-restoranis Soneburg sai seekord alguse Kaido Pajumaa loenguga. Kohalviibijaile räägiti, kuidas iseennast ja oma maailma väärtustada ning seeläbi oma elust rohkem rõõmu tunda.
Hea ülevaate andis oma populaarsetest toodetest Põltsamaa Felixi esindaja. Samuti sai aimu põnevast mate tee joomise traditsioonist ja mate kasulikkusest, mida oli tutvustama tulnud Matemaailm.

Õhtu üks oodatum ja põnevam osa oli stiilimuutmine. Muutujaks oli tänavu Gea Siiner. Geale tegi uue soengu Katrini salongi juuksur Regiina Jõgi, meigi ja küünte eest hoolitsesid Maria ja Kaire Reimal Pai salongist. Stiilimuutuja riided valis välja Diana Paia kauplustest Grete ja MODO ning jalatsid olid pärit ABC Kingast.

Tänu kohalikele toredatele ja ettevõtlikele inimestele toimus Musta Pitsi ÖÖ õnneloos. Kogu õhtu lõpetas oma meeleoluka ja meeldejääva muusikaga Margus Vaher.

Kohtumiseni järgmisel aastal oktoobrikuu viimasel laupäeval, juba viiendal Musta Pitsi ÖÖ-l.

Musta Pitsi ÖÖ tiimi nimel 
Kaire Reimal

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 135 korda, sh täna 1)