Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 7. november

KINO
Divas kl 17.30 “Kummi-Tarzan”. Estinfilm. Pilet 4 €.

Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 14 “Eestlanna Pariisis”. “Eestlanna Pariisis” on draama kahest eesti naisest Pariisis. Eesti väikelinnas elaval Annel (Laine Mägi) avaneb võimalus asuda tööle Pariisi, hooldades seal nõudlikku väliseesti vanaprouat Fridat (Jeanne Moreau). Üksildase suurilmadaami ja provintsist pärit lihtsa naise suhe muutub aga keerukaks ja peatselt ootavad neid ees sündmused, mis muudavad mõlema elu igaveseks.
Ilmar Raagi kirjutatud ja lavastatud “Eestlanna Pariisis” maailmaesilinastus toimus augustis Šveitsis prestiižika 65. Locarno filmifestivali põhivõistlusprogrammis, kus film võitis oikumeenilise žürii auhinna.
Pilet 4/3 eurot.

ÜRITUS
Saare maakonna keskraamatukogus kl 11 ja Orissaare raamatukogus kl 16 kirjanike tuur “Eesti kirjanikud Eesti raamatukogudes”.
Saaremaal kohtuvad huvilistega Heiki Vilep, Helvi Jürisson ja Merca (Merle Jääger).Kirjanikud räägivad raamatukogudes eesti kirjanduse hetkeseisust ja tulevikust ning tutvustavad ja esitavad oma loomingut.
Kirjanike ringsõite korraldavad Eesti kirjanike liit, Eesti rahvusraamatukogu ja Eesti raamatukoguhoidjate ühing. Rohkem infot kirjanike kohta saab Saare maakonna keskraamatukogu kodulehelt www.skr.lib.ee. Kõik huvilised on oodatud!

SPORT
Kuressaares Garnisoni 16 hoovimajas kl 18.30 Saare maakonna välkmale meistrivõistluste 1. osavõistlus. Osavõtt vaba.

Kuressaare spordikeskuses kl 18–19 “Liikudes tervemaks”: tund spordikeskuses. Kuressaare linnavalitsuse projekti “Tööealised (kures)-saarlased tervemaks ja liikuvamaks”, mida rahastab Euroopa Sotsiaalfond, raames räägivad kergejõustikuklubi Saare treenerid Andres Laide ja Virge Treiel harrastus-sportlaste vigastustest ja nende ennetamisest.

Valjala põhikooli võimlas kl 19 IV Muhu lahtised MV võrkpallis 2012/2013: Valjala vs. Kaarma.

NELJAPÄEV, 8. november

KINO
Divas kl 15.30 ja kl 17.30 “Kummi-Tarzan”. Estinfilm. Pilet 4 €.

NÄITUS
Saaremaa kunstistuudios kl 17 avame Fred Jüssi fotonäituse “Kivimustrid”. Pärast näituse avamist saab näha Fred Jüssi kommentaaridega slaidisõud, sõu algab kl 18.15 Saaremaa kunstistuudio galeriis.

ÜRITUS
Muhu spordihallis kl 18–20 kogupereüritus – noorsootöö nädala tuluõhtu. Bänd, kohvik, moesõu, lauajalgpall, male, hea eeskuju ja palju muud põnevat. Lisainfo: noortekeskus@muhu.ee või tel 51 72 357.

KONTSERT
Kuressaare raekojas kl 19 Eduardo Fernández (Uruguai, kitarr).
Uruguai päritolu Eduardo Fernándezi tähelend algas pärast paljusid konkursivõite, millest säravaimad Porto Alegre (1972, Brasiilia), Radio France’i (1975, Pariis) ja Andrés Segovia nimeline konkurss (1975, Hispaania). Eduardo Fernández on salvestanud mitukümmend CD-d, ta on nõutud pedagoog ja meistrikursuste andja kõikjal maailmas, üllitanud mitmeid kitarrialaseid raamatuid ning olnud paljude festivalide kunstiline juht.
Kontserdi toimumise päeval piletid müügil Kuressaare kultuurikeskuses ja teistes Piletilevi müügipunktides ning 30 minutit enne algust kohapeal: täispilet 10 €, sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär) 7 €.

SPORT
Orissaare spordihoones kl 19.30 IV Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis 2012/2013: Orissaare Sport vs. LVKV.

Kuressaare gümnaasiumi võimlas kl 20.15 IV Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis 2012/2013: STÜ vs. SK Muhu /Moekasti.

Kuressaare tennisehallis kl 19–21 meeste paarismäng tennises.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.

Club Divas “Peoparadiis”. DJ Mikk Saarela. Sissepääs tasuta.

Club Privilege’is “Paneme pidu”. Sissepääs tasuta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 113 korda, sh täna 1)