Horoskoop

JÄÄR – Täna tasuks sul meeles pidada, et suurt kasu võib tuua ka see, kui lähed kompromissile, selle asemel et iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda.
SÕNN – Oled tavalisest otsekohesem ja teravkeelsem, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg oma vaimsuse arendamiseks.
KAKSIKUD – Võimalikud vastuolud teiste inimestega, mis on tingitud sellest, et sa ei arvesta piisavalt nende arvamusega.
VÄHK – Täna on sobiv päev teha füüsilist tööd ja sporti. See vabastab sind pingetest ning annab jõudu ja indu edasiseks.
LÕVI – Sul võivad tekkida rahaprobleemid. Tunned puudust materiaal-sest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks lahendada ehk mõni meeldiv söögielamus.
NEITSI – Oskad end esile tõsta ja ümbruskonda mõjutada. Kui kuulad sinust kogenumate inimeste nõuandeid, võid saavutada suurt edu ja jõuda kaugele.
KAALUD – Pööra rohkem tähelepanu nendele inimestele, kes sinu heaks minevikus midagi teinud on.
SKORPION – Ole valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Kui lahendad teiste probleeme, võivad laheneda ka sinu enda omad.
AMBUR – Praegu vajad eelkõige armastust ja mõistmist. Otsid varjupaika maailma probleemide eest ja igatsed turvalisust. Tegutse täna parem kodus.
KALJUKITS – Oled täna kaastundlikum ja lahkem kui muidu. Kuid pea meeles ka oma vajadusi. Täna on just hea päev endaga tegelemiseks.
VEEVALAJA – Oled range suhtumisega ja valmis kandma raskeid kohustusi. Võimalikud probleemid rahaasjades ja suhetes.
KALAD – Täna pakuvad sulle huvi salapärased ja müstilised teemad. Püüad tungida eelkõige asjade sisusse ega rahuldu pealiskaudsusega.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)