Võrkpalluritele võit ja kaotus

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas sai Saaremaa võistkond laupäeval kodus oma kolmanda võidu, pühapäeval võõrsil aga kolmanda kaotuse.

Saaremaa meeskond alistas laupäeval kodusaalis Värska Originaali 3 : 0 (–21, –20, –23). Treener Joosep Mati sõnul oli tegu senistest nõrgima vastasega ja suuri probleeme võidu vormistamisega polnud.

“Meil mängis esimene side Janek Mander ka väikese vigastusega ja kolmandas geimis asendas teda Mart Tiitsaar. Ta sai korralikult hakkama,” rääkis treener.

Pühapäeval mindi Tallinnas kokku juba Liidriga, kes Saaremaale võimalust ei andnud. Pealinna meeskond sai võidu 3 : 0 (12, 22, 19). Joosep Mati sõnul võtsid võõrustajad kohe esimeses geimis tuurid üles ja panid lõpuni. Meil andis tunda Manderi ja Tom Torni puudumine.

“Olime hädas vastuvõtu ja tõstetega,” selgitas treener. “Pingutasime, aga poiste tuju oli kuidagi all. Ei oskagi öelda, miks. Äkki avaldas oma mõju bussisõit, sest midagi jäi puudu.”

Seni on Saaremaa arvel kolm võitu ja kolm kaotust. Joosep Mati sõnul liigutakse oma eesmärgi suunas jõuda kokkuvõttes turniiritabeli keskele. “Sinnakanti see asi meil praegu loksub ka,” tõdes ta.

“Kui me oleksime saanud kogu aeg oma paremas koosseisus mängida, oleksid ka tulemused paremad. Paraku on keegi kas töö tõttu või vigastuste tõttu alati puudu olnud. Tugevate vastu pole me kordagi täiskoosseisus mänginud, seepärast on arenguruumi veel küllaga.”

17. novembril mängib Saaremaa võõrsil Narvaga ja päev hiljem Türi/Väätsa meeskonnaga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 250 korda, sh täna 1)