Maavanem tunnustab tublisid tegijaid (7)

7. novembril tunnustab Saare maavanem Kaido Kaasik Kuressaare kultuurikeskuses toimuval vastuvõtul kultuuri-, spordi- ja noorsootöö tegijaid.

Vastuvõtule on kutsutud 130 üldhariduskoolide parimat õpilast ja nende juhendajat, kes on saavutanud silmapaistvaid tulemusi üleriigilistel ja rahvusvahelistel konkurssidel, festivalidel ja võistlustel taidluses, kunsti-, käsitöö- ja spordivaldkonnas.

Parimate noorsootöö tegijate tunnustamiseks korraldas Saare maavalitsus konkursi, eesmärgiga esile tõsta noorsootöösse panustanud ja seda valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Noorsootöö tunnustamise kolme kategooriasse laekus 18 taotlust, neist kategooriasse “Pikaajaline panus noorsootöösse” 13 taotlust, “Aasta teo” kategooriasse kolm ja “Aasta koostöö” kategooriasse kaks taotlust.

Komisjoni poolt väljavalitud ja detsembrikuus Tallinnas toimuvale vabariiklikule noorsootöötajate tunnustusüritusele sõitjad kuulutatakse välja 7. novembril maavanema vastuvõtul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 735 korda, sh täna 1)