Horoskoop

JÄÄR – Suhtu oma tulevikku optimistlikumalt. Kui kardad läbi kukkuda ja oled liiga ettevaatlik, siis jätad kasutamata oma võimalused.
SÕNN – Sinu väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad ühiskondlikus plaanis tähtsat rolli. Pööra rohkem tähelepanu armastusele ja ilule.
KAKSIKUD – Oled tõsine, tagasihoidlik, vastutustundlik ja kõrge moraaliga inimene. Organisaatorivõimed lubavad sul saavutada märkimisväärseid tulemusi.
VÄHK – Tundeelu ja perekond on sinu elus esikohal. Oma mõtetes rändad minevikku, otsides turvalisust. Lased emotsioonidel oma ettevõtmisi määrata.
LÕVI – Sinu käitumismaneer on meeldiv ja harmooniline ning oskad luua enda ümber ilu. Sul on suurepärane väljendusoskus. Oht kalduda eneseimetlusse!
NEITSI – Sinu suure tagasihoidlikkuse tõttu võidakse sind pidadada külmaks ja tundetuks inimeseks. Püüa olla avatum.
KAALUD – Kõik vana on sind ära tüüdanud, püüad avada midagi uut. Oled originaalne inimene, kes ei järgi traditsioone. Tunned vajadust olla vaba.
SKORPION – Sul on suurepärased eeldused intellektuaalse töö tegemiseks, mis nõuab täpsust ja tähelepanu detailide suhtes.
AMBUR – Loodad kergesti edu saavutada ja hea õnne korral see nii ka läheb. Oht muutuda uhkeks ja pidada ennast parimaks.
KALJUKITS – Tunned tugevat tõmmet inimeste poole, kes võivad mõjutada sinu vaimset arengut. Hea päev lepingute sõlmimiseks.
VEEVALAJA – Sulle on omased lahkus, kaastundlikkus ja suuremeelsus. Oled kannatlik ja andestav inimene.
KALAD – Sinu usk ja vaimsus pannakse täna proovile. Satud vaidlustesse, milles võib välja kooruda sinu jaoks oluline tõde.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)