Horoskoop

JÄÄR – Oled kaastundlik ja kaaslaste vastu lahke. Produktiivne aeg kunstivaldkonna inimestele. Kasuta seda kindlasti ära.
SÕNN – Oled pehme iseloomuga ja tundlik. Püüad säilitada oma suhetes harmooniat ja oled valmis tegema suuri järeleandmisi. Ole  natuke isekam!
KAKSIKUD – Edasijõudmine sõltub sellest, kuivõrd sa suudad oma visioone materialiseerida. Püüa oma kogemusi ja teadmisi jagada.
VÄHK – Sobiv aeg oma silmaringi laiendada. Mine mingitele kursustele, õpi keeli, reisi.
LÕVI – Sind köidavad uued ideed, võõrad kultuurid ja teadusuudised. Püüa süveneda eelkõige sellesse, mis sulle vajalik on.
NEITSI – Oskad hinnata asjade väärtust. Kuid püüa vältida staatust näitavate asjade võlgu ostmist ja hoidu majanduslikku sõltuvusse sattumisest.
KAALUD – Täna võib juhtuda, et igasugune tehnika veab sind alt. Kaldud ka ise hooletu olema. Ettevaatust liikluses!
SKORPION – Inimesed hindavad sinu võimet näha probleemi tervikuna ja sellega konstruktiivselt tegeleda.
AMBUR – Sul õnnestub peaaegu iga töö, kui vaid tunned, et see, mida teed, on sulle meelepärane. Oskad oma eesmärke ja sihte saavutada.
KALJUKITS – Tunned tõelist rahuldust alles siis, kui loobud materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutad oma loovaid oskusi.
VEEVALAJA – Oled ülitundlik poliitiliste ja ühiskondlike probleemide suhtes. Võimalik, et tunned põhjendamatut armukadedust. Püüa vältida vägivalda.
KALAD – Oled suhtlemisel avameelne, aus ja otsekohene. Täna sobib sulle tegevus, mis on seotud informatsiooni hankimisega.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)