Orissaare värske kuuliring sai avatud

Orissaare värske kuuliring sai avatud

AUTOGRAMMIJAHIL: Gerd Kanteri autogrammi ootavad Hiie-Helena ja Liisa-Katariina Sünter. Foto: Elina Kalm

Orissaare spordihoone treenimisvõimalustele lisandunud kuulitõukering, mille signeeris Orissaares teist aastat järjest toimuva rahvusvahelise heitealade laagri nimekaim osaline Gerd Kanter, valmis Kaire Nurja algatusel, spordisõbralike firmade toel ja Andres Tüüri käteosavuse abil.

Õhtu pikimad lennukaared kuulusid Kätlin Piirimäele ja Ats Kiisale. Kuuliringi avavõistlusel võrdlesid oma võimeid Eesti noorte paremikuga juba 42. hooaega alustavalt sarivõistluselt “10 olümpiastarti” Saaremaale häid tulemusi toonud Siim Sander Pärn, Kaili Nurk, Tormi Niits, Romet Room ja Rauno Liitmäe ning lätlanna Evelina Petunova.

Spordihoones on väljas ka näitus Orissaare kooli saavutustest “10 olümpiastardil” läbi aegade.

“Kui tihtilugu öeldakse, et ühe või teise projekti elluviimine on seotud rahaga, siis siin Orissaares on tõestatud, et piisab ka väga suurest tahtmisest ja energiast,” tunnustas Saare maavalitsuse spordinõunik Madis Kallas spordihoone juhatajat Kaire Nurjat tema heas mõttes hullude ja alati ellu viidud ideede eest.

Kolmapäevaõhtusele ettevõtmisele lisasid pidulikkust nii rahvariietes kohtunikud kui ka jagatud ohtrad tänusõnad, -kingid ja -kirjad korraldajaile, toetajaile ja osalejaile. Sõna said Orissaare valla ja gümnaasiumi juhid, muusikalise poole eest hoolitses puhkpilliorkester Orissaare brass, heitelaagrilisi tervitas lauluga Helen Oll ning kogu õhtut vedas Ahto Nellis.

Lõpetuseks oli kõigil võimalik esitada küsimusi sellenädalases heitelaagris osalejatele Risto Mätasele, Raigo Toompuule, Kätlin Tõllassonile, Linda Treielile, Gerd Kanterile ja tema nüüdseks endisele treenerile Vésteinn Hafsteinssonile, kellele Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi edastas vahetult enne küsimustevooru Euroopa KJL-i kõrgeima tunnustuse – treeneri aumärgi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)