Kohvikukülastajad annetasid hüljatud loomade heaks üle 800 euro (8)

Möödunud reedel andis kohviku Chameleon üks omanikke Gete Olop MTÜ-le Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu üle tšeki 807 eurole.

Kui eelmine kord – oktoobris kaks aastat tagasi – sai lemmikloomade turvakodu Chameleonilt aasta jooksul kogutud 5628 krooni, siis seekord korjas kohvik raha kaks aastat.

“Paistab, et inimesed on heldemad – seekord on rahasumma aasta kohta suurem,” lausus Gete Olop. Suurim annetatud kupüür oli Olopi andmeil 20-eurone. Korjanduspurgis leidus lisaks eurodele ka Eesti ja Rootsi kroone. Olopi sõnul võis annetatud eurode päritolumaa põhjal järeldada, et annetajate seas oli ka välismaalasi.

“Toetame Saaremaa lemmikloomade turvakodu, kuna abistajaid on neil vähe,” põhjendas Gete Olop, miks Chameleon mittetulundusühingu heaks raha kogub. “Ise olen suur loomasõber, mul on ka endal koer.”

“See annetatud raha tuli küll väga õigel ajal,” ütles MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu juhataja Helen Kuleša. “Kuna meile toodi üks kassipesakond, kulub abi kindlasti ära.” Samuti on raha tarvis hädaolukordadeks ning näiteks MTÜ internetidomeeni üleval pidamiseks.

“Suur aitäh kõigile, kes meid aidanud on,” tänas Kuleša. “Rahast aga rohkemgi oleks vaja hoiukodude pakkujaid ja varjupaiga moodi asja.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 595 korda, sh täna 1)