Kallemäe kool võtab tööle füsioterapeudi

“Füsioterapeudi vastuvõtule on Saaremaa lastel keeruline pääseda. Meie kooli õpilastest vajab seda teenust aga enamik,” põhjendas Kallemäe kooli direktor Kaire Kiil vajadust kooli füsioterapeut tööle võtta. Ta lisas, et kuna kõrgharidusega füsioterapeute ei ole kerge leida, siis on oodatud ka kaug- või intervallõppes kõrgharidust omandavad inimesed. 

“Kui tunnete, et võiksite sellele ametikohale sobida ja meie õpilastele abiks olla, võtke kohe meie kooliga ühendust,” kutsus Kiil. “Püüame leida sobivaima kõiki osapooli rahuldava variandi.”

Töö algab järgmise aasta 1. jaanuaril ja jaguneb Kallemäe kooli kahe maja vahel nii, et osa nädalast tuleb töötada Kuressaares asuvas ja osa Kallemäel asuvas õppehoones. Mõlemas majas on Kiili sõnul kaasaegsed õpperuumid, Kallemäel lisaks jõusaalile ja võimlale veel bassein.

Ka bussiühendus on Kiili sõnul nii Kuressaare kui ka Orissaarega hea.
Kool pakub tulevasele füsioterapeudile kindlat töötasu, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid ning paindlikku töögraafikut. Avaldusi oodatakse hiljemalt 9. detsembriks.

Kallemäe koolis õpib praegu üle poolesaja Saare maakonna erivajadusega õpilase.
Infot saab telefonil 45 95 833.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 492 korda, sh täna 1)