Horoskoop

JÄÄR – Sul on tugev vaimujõud ja energia, head intellektuaalsed võimed, selge mõistus ja teadmistejanu. Pürgid kõige uue poole. Hea aeg enda täiendamiseks.
SÕNN – Oled suuremeelses ja optimistlikus meeleolus. Lood enda ümber kena ja elegantse keskkonna. Oled taktitundeline ja maitsekas.
KAKSIKUD – Solvud täna kergesti, kui su pädevus kahtluse alla seatakse. Püüad kõigiti tõestada, et saad hakkama. Võta asja rahulikumalt.
VÄHK – Tunned end üksikuna. Arvad ekslikult, et sul on vähe sõpru, kes sind vääriliselt hindavad ja sinu eest hoolitsevad. See ei ole nii!
LÕVI – Vaimselt rikastav päev, mil aktiviseeruvad sinu kunstihuvi ja religioossus. Praegu omandatud tarkused säilivad elu lõpuni.
NEITSI – Tunned soovi oma elustiili ja keskkonda muuta. Võimalik, et katkestad suhted mõne tuttavaga. Kaldud üleliia riskima.
KAALUD – Tänu oma tarkusele saavutad edu aladel, kus on vaja end arendada, inimestega kohtuda, reisida. Oled ka hea kuulaja.
SKORPION – Sind koheldaks palju paremini, kui julgeksid oma haavatavust välja näidata. Oled liiga kinnine ja liiati on sul kalduvus sääsest elevanti teha.
AMBUR – Lase vaimujõul end juhatada. Sul on hea intuitsioon. Püüa aidata ka oma kaaslasi. See tuleb sulle endale ainult kasuks.
KALJUKITS – Täna on soodne päev muusika ja kujutava kunstiga tegelemiseks. Saatus võib sulle ootamatult midagi positiivset kinkida.
VEEVALAJA – Oled iseseisev ja tugev isiksus, kuid sul on väga lihtne luua ka sõprussidemeid. Täna on hea päev meeskonnatööks.
KALAD – Tahad kõigest osa võtta. Selles võib väljenduda sinu mitmekülgsus, kuid teisalt võivad ununeda sinu oma eesmärgid ja kohustused.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 82 korda, sh täna 1)