Horoskoop

JÄÄR – Sul on hirmus palju ideid, mida sa tahad kõiki korraga ellu viia. Oled temperamentne ja energiline, kuid püüa asju ikka ükshaaval ja arukalt ajada.
SÕNN – Oled otsekohene ja teravmeelne. Võimalik, et mõjud seetõttu ründavana. Anna ka teistele võimalus arvamust avaldada.
KAKSIKUD – Tundeküllane päev, täis armastust ja õilsaid tundeid. Soodne päev suhteid klaarida ja puhata. Püüa viibida looduses.
VÄHK – Sul on elav kujutlusvõime, oskus lahendada keerulisi situatsioone ja asetada end teiste inimeste olukorda. Soodne aeg läbirääkimisteks.
LÕVI – Jõuad kergesti teiste inimestega samale lainepikkusele ja leiad vaistlikult õiged sõbrad. Hea aeg uute suhete loomiseks.
NEITSI – Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea kujutlusvõime ja vastuvõtlikkus kõigele ilusale.
KAALUD – Võid saavutada edu, kui lakkad olemast liiga tundlik ja emotsionaalne. Kasuta rohkem oma tahtejõudu.
SKORPION – Püüa säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Enne olulisi ettevõtmisi pea nõu mõne kogenud sõbraga.
AMBUR – Võimuvõitlus ja soov teistest parem näida võivad põhjustada konflikte. Väldi liigset emotsionaalsust. Äritegevuseks on täna ebasoodne päev.
KALJUKITS – Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest pilgust, kuid kirepalangu möödudes pettud. Ära võta seda liiga tõsiselt ja jää rahulikuks.
VEEVALAJA – Oled tundlik ja mõjutustealdis ning sulle on tähtis endas selgusele jõuda. Võid tunda meelehärmi, kui sinu elu tundub sulle liiga igav ja hall.
KALAD – Sinu veenmisvõime ja oskused jätavad teistele sügava mulje. Sobiv päev seltsieluks ning tegelemiseks kultuuri ja kunstiga.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 73 korda, sh täna 1)