Horoskoop

JÄÄR – Tunnetad, et vajad muutusi. Kuid täna ei ole just kõige parem aeg midagi radikaalselt muuta. Püüa kõigepealt korrastada oma mõtteviisi.
SÕNN – Sul on ebastandardne ettekujutus armastusest. Kipud kaaslast samastama iseendaga ja eeldad, et ta suhtub kõigesse nagu sina.
KAKSIKUD – Oled väga mitmekülgne inimene. Tänu heale stiilitajule võid inimestele moenõuandeid jagada. Hea päev suhtlemiseks.
VÄHK – Oled võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja sul on kaasasündinud oskus teisi lohutada. Hea läbisaamine kaaslaste ja lastega.
LÕVI – Sind motiveerib alateadlikult turvalisuse vajadus. Paned ka teisi end turvaliselt tundma. Sulle sobiks psühholoogi amet.
NEITSI – Suhtud oma töösse väga vastutustundlikult, kuid sulle ei sobi pingeline töökeskkond. Püüa leida töö kõrvalt aega ka perekonna ja kodu jaoks.
KAALUD – Otsid kaastunnet ja headust, kuid hoidu enesehaletsusest. Veeda tänane päev mõne usaldusväärse sõbraga.
SKORPION – Sind köidavad huvitavad ja erilised inimesed. Tunned tugevat tõmmet ekstreemsuste ja ekstravagantsuse poole.
AMBUR – Oht ajada segi armastust ja sõprust! Oled emotsionaalne ja kirglikus meeleolus, kuid sinu mõtted võivad kaduda sama kiiresti, kui tekkisid.
KALJUKITS – Äratad teistes sümpaatiat ja oled tõenäoliselt valmis küllaltki kaugele minema, et endast head muljet jätta. Väldi raha laenamist!
VEEVALAJA – Tunnetad jõuvarude taastumist. Võid saada majanduslikku kasu või ametikõrgendust. Kuid hoidu kõrkusest.
KALAD – Oled distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama ka aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 86 korda, sh täna 1)