Tuuli Randa ootavad uued põnevad väljakutsed (1)

Saarlanna Tuuli Rand ei saa küll tänavuseks superstaariks, kuid teda ootavad uued ja põnevad väljakutsed.

“Meel on küll kurb, aga midagi hullu pole, sest tegelikult on kõik ikka hästi ja ma olen positiivselt häälestatud,” ütles möödunud pühapäeval TV3 saate “Eesti otsib superstaari” lohutusvoorust välja langenud Tuuli Rand Saarte Häälele, lisades, et elu läheb ju edasi ning talle on juba tulnud uusi pakkumisi.

Konkreetsemalt Tuuli veel rääkida ei tahtnud, märkis vaid, et üks asi on planeeritud jõuludeks ja teine suurem väljakutse ootab uuel aastal.

Veel on Tuuli Rand oma sõnul rõõmus, et ta ikkagi otsustas saates osaleda, sest konkurss andis talle palju kogemusi ja mitmeid uusi sõpru. Kõik osalejad olid toredad ning nad jäävad Tuuli sõnul ka edaspidi omavahel suhtlema.

“Täiesti vapustav ja hea kogemus ennast proovile panna ja rahvale näidata,” nentis Tuuli, soovitades sellist kogemust kõigile. Järgmisel aastal ta samast konkursist siiski osa võtta ei plaani.

“Hakkan võib-olla oma asja tegema ja oma rida ajama,” on Tuulil edaspidiseks mõtted olemas.

Tuuli Rand pääses edasi TV3 saate “Eesti otsib superstaari” eelvoorust ja oli edukas ka teatrivoorus. Nendele järgnes stuudiovoor ning läinudpühapäevases lohutusvoorus saarlannal enam nii hästi ei läinud ja ta langes välja.

Tuuli Ranna toetuseks olid fännid teinud ka suhtlusportaali Facebook fännilehe, kus kutsuti Tuulile kaasa elama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 666 korda, sh täna 1)