Horoskoop

JÄÄR – Sind üllatavad täna heas mõttes inimesed, kes su teele satuvad. Võid leida suurepäraseid koostööpartnereid.
SÕNN – Sind ootab lõdvestav ja romantiline õhtupoolik. Kui sul on olnud kunagi plaan limusiin rentida, siis täna on õige päev seda teha.
KAKSIKUD – Sinu hiljutised suhted on olnud “huvitavad”, et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks, väga erinevaks eelnenust.
VÄHK – Sul võib tulla tegemist kellegi kadedusega ja seda eriti juhul, kui sul on viimasel ajal hästi läinud. Ära võta seda tõsiselt.
LÕVI – Katsu täna oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib sind oodata üllatuskohtumine. Eriti juhul, kui lõuna ajal läks kõik plaanipäraselt.
NEITSI – Ole väga tähelepanelik kõigi suhtes, kes täna sinu teele satuvad. Mõni neist on määratud mängima olulist rolli sinu elus.
KAALUD – Ükskõik millise projektiga sa hiljuti alustasid või lõpetasid, täna tunned, et sellega on kõik hästi. Oled kohusetundlik ja täidad antud lubadusi.
SKORPION – Ole valmis ootamatu kaaslase saabumiseks ja veendu, et sinu pesa on tema vastuvõtmiseks sobiv. Tänane üllatusvisiit on sinu jaoks tõeline üllatus.
AMBUR – Ära üllatu millegi üle, mida sinu pereliikmed teevad või ütlevad, ning hoiata neid, et võid samaga vastata. Seda eriti juhul, kui olete hiljuti tülitsenud.
KALJUKITS – Pärast võitlusrohkeid päevi sooviksid sa nüüd puhata ja astroloogilised seisud võimaldavad seda.
VEEVALAJA – Täna võib mingi ootamatu üllatus su päevaplaanid segi lüüa. Ole valmis ootamatusteks.
KALAD – Tunned suurt igatsust vabaneda oma argikohustustest ning teha midagi täiesti uut ja erinevat. Hea päev reisimiseks ja pidutsemiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)