Horoskoop

JÄÄR – Ilmselt ei ole sul täna tuju välja minna. Milleks siis minnagi, kui tahtmist pole? Eriti siis, kui sinu kõrval on keegi, kellest lahkumine ajaks sind hulluks.
SÕNN – Sina ja tähed ei ole täna ühel meelel. See on konksuga värk, kuid sa saad hakkama. Kujuta ette, et surfad ja õpi vastutulevatel lainetel liuglema.
KAKSIKUD – On aeg lõbutseda ja keegi teine ei naudi seda nii, nagu sina. Ole valmis suhtlema ja sugulashingedega kohtuma.
VÄHK – Õhus võib olla armastust. Ehkki sind ümbritsevad inimesed võivad sinu meelest naljakalt käituda, ürita neid mõista.
LÕVI – Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ja konkreetselt sinu puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline.
NEITSI – Rohkem iseseisvust? Selles pole kahtlustki. Isegi kui sa pole end kunagi pidanud eriti radikaalseks isikuks, nähakse sind nüüd just sellisena.
KAALUD – Kui sa suudad tänase päeva probleemideta üle elada, siis saad hakkama kõigega.
SKORPION – Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust, kuid võid näha asju teisiti, kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õigesti näha.
AMBUR – Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Hoia seda meeles, kui poetad pisara või paar.
KALJUKITS – Enesekindlust õhkub igast sinu keharakust. Sind huvitavad ainult karjäär ja reputatsioon. Sisemuses ähvardavad aga tunded võimust võtta.
VEEVALAJA – Võid olla murelik mõne ülemuse tõttu, kes on sinu vastu kahtlaselt hea. Äkki on see loomulik. Äkki on see inimene end ka päriselt muutnud.
KALAD – Hetkel ei valitse mitte vaikus pärast tormi, vaid vaikus tormi ajal. Pea meeles: tormid võivad vahel ka meeldivad olla.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)