Horoskoop

JÄÄR – Tunned soovi korraldada pidu ja kutsuda külalisi. Oled lõbusas tujus ja soovid koos sõpradega midagi põnevat ette võtta.
SÕNN – Oled melanhoolses meeleolus. Tänane päev on hea üksinduses viibimiseks ja mõtisklemiseks.
KAKSIKUD –  Soodne aeg asuda uuele töökohale või vahetada eriala. Edu võib tuua grupitöö. Oled valmis koostööks.
VÄHK – Kaldud täna liialt ettevõtlik olema ja endale liiga palju kohustusi võtma. Väldi ekstreemsusi.
LÕVI – Tunned soovi saada vaimset õpetust. Tunned end üksijäetuna ja see võib sinus melanhooliat tekitada. Vältida tuleks kõikvõimalikku liialdamist.
NEITSI – Täna on sul võimalik korrigeerida mineviku eksimusi ja tulla välja kõikidest ummikseisudest. Ebasoodne aeg reisimiseks.
KAALUD – Oled nüüd natuke hajevil. Võimalikud on pettused finantsvaldkonnas. Ära lase end lõdvaks ja hoia sündmused kontrolli all.
SKORPION – Igati soodne aeg kodu korrastamiseks. Põleta küünlaid ja lõhnalampi. Hea päev paastumiseks. Püüa seksuaalenergia muuta loomeenergiaks.
AMBUR – Oled helde, südamlik ja optimistlik. Saavutad kaaslaste austuse ja edu töös. Soodne päev õppimiseks ja laste kasvatamiseks.
KALJUKITS – Ole ettevaatlik terariistade ja mehaaniliste seadmetega. Võib esineda peavalu ja traumasid. Püüa mitte kiirustada, ägestuda ega end üle koormata.
VEEVALAJA – Tunned soovi eksperimenteerida, kuid see võib teistele mitte meeldida. Tagajärjed võivad olla ettearvamatud. Enne mõtle, siis tegutse.
KALAD – Püüa kodus püsida. Suhtlemist kaaslastega on täna parem vältida. Ära anna lubadusi, mida on raske täita.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 90 korda, sh täna 1)