Orissaarlane võitis saiasöömisega uue auto (2)

Sel esmaspäeval loosis Eesti Pagar raadio Sky+ otse-eetris saia- ja leivatoodete sööjate vahel, kes loosikampaaniast osa võtsid, välja uhiuue Volkswageni ning võit tuli sedakorda Saaremaale.

Võitjaks osutus Orissaare elanik Galina Ränk, kelle sõnul oligi nende perel plaanis oma vana sõiduriist uuema vastu vahetada. “Ei ole võimalik, süda nii taob!” rõõmustas Ränk raadio otse-eetris võidust kuuldes ning Eesti Pagari esindajad olid samuti rõõmsad, et võit läks inimesele, kel seda tõepoolest vaja oli.

Saarte Häälele tunnistas õnnelik autovõitja, et ei suuda sellist ootamatut õnne senimaani uskuda. Ränk ütles, et nende pere on tegelikult kogu aeg Eesti Pagari Tosta röstsaia söönud, mitte ainult kampaania pärast seda sööma hakanud.
“See lihtsalt maitseb meile,” kinnitas ta. Loosimisest osavõtmiseks saatsid nad midagi lootmata vaid kahe ostutšeki andmed ning nagu nüüd osutus, sellest täiesti piisas.

“Lasin pojal need ära saata, kusjuures üldse mitte selle mõttega, et nüüd võidan kindlasti auto,” sõnas Galina Ränk. Ta lisas, et pärast tšekkide loosimisele registreerimist oli tal see üldse meelest läinud, kuni talle sel esmaspäeval nüüd ühtäkki helistati ja võidust teada anti.

Võistluse reeglite kohaselt saab Galina Ränk uue punase Volkswagen Up!-i omanikuks ja just täna ongi ta Tallinnas seda kätte saamas. Teine samasugune auto, ainult musta värvi, loositakse välja aasta lõpul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 317 korda, sh täna 1)