Horoskoop

ÄÄR – Suudad täna loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks ja olulise eraldamiseks ebaolulisest.
SÕNN – Täna tuleks üksteise vastu hellem ja heldem olla. Konfliktid nõuavad sinult liialt palju energiat. Talita tasa ja targu.
KAKSIKUD – Oled energiline, riskiv, printsipiaalne ja julge. Tegutsed täiel rinnal. Peaksid siiski olema väheke ettevaatlikum, sest valitseb avariide oht.
VÄHK – Oled täna füüsiliselt aktiivne. Soodne aeg spordiga tegelemiseks või pikkade loodusmatkade ettevõtmiseks. Hästi sobib ka aeroobika.
LÕVI – Soovitav on viibida looduses, suhelda maa, vee, tule, õhu ja puudega. Ära karda suuri koormusi, need teevad sulle ainult head.
NEITSI – Soodne päev uute tutvuste loomiseks ja minevikuprobleemide unustamiseks. Astu rõõmsalt vastu huvitavatele ideedele.
KAALUD – Närviline, ärritusterohke ja ebakindel aeg. Sind võivad alt vedada sõbrad või transpordivahendid.
SKORPION – Oled aktiivne ja igati positiivne. Tegutse ja edu on sulle garanteeritud. Võid sattuda vaidlustesse, kus tuleb oma seisukohti kaitsta.
AMBUR – Tegeled eneseanalüüsiga. Saad uusi kogemusi ja elutarkust. Kui tunned depressiooni ja soovimatust töötada, oleks targem puhata.
KALJUKITS – Vaimset heaolu aitab sul säilitada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Siis tunned end hästi.
VEEVALAJA – Äritegevuses on sul halb päev ja kõik, mida alustad, põhjustab kahjumeid. Ole mõistlik ja kokkuhoidlik.
KALAD – Ebasoodne päev ühiskondlikuks aktiivsuseks ja reisimiseks. Ära tee uhkeid plaane, need ei pruugi täituda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)