Horoskoop

JÄÄR – Oled tavalisest ettevõtlikum ja iseseisvam. Soodne aeg plaanide paikapanemiseks, piletite broneerimiseks ja reisimiseks.
SÕNN – Oled avameelne ja jutukas. Naudid tähelepanu ja seda, kui saad teistele oma kordaminekutest rääkida.
KAKSIKUD – Täna on hea päev enesega tegelemiseks. Oled nüüd intuitiivsem kui tavaliselt ja tajud universumi iga võnget.
VÄHK – Võimalik, et kannatad täna otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Püüad leida võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.
LÕVI – Võid kokku puutuda ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise samasuguseks.
NEITSI – Kipud täna asju enese ja  teiste jaoks keeruliseks tegema. Ootad, et keegi teine hakkaks lahendama sinu probleeme.
KAALUD – Püüa leida meelepärane tegevus ning hoidu stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Närvisüsteem vajab puhkust.
SKORPION – Et saavutada edu, peaksid ennast kokku võtma ja ise pingutama. Keegi teine ei hakka sinu eest rabelema.
AMBUR – Oled täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Sind inspireerivad kiirus ja veidi ekstreemne olukord. Kipud teiste ees esinema ja edvistama.
KALJUKITS – Täna ole ettevaatlik elektriseadmetega – valitseb traumaoht. Parem, kui tegutsed nüüd võimalikult rahulikult, kiirustamine ei too head.
VEEVALAJA – Võimalik, et sinust kõrgemal positsioonil olev inimene küsib sinu arvamust ja nõuannet. Sinu rahulikkus ja kindlameelsus mõjuvad positiivselt.
KALAD – Kipud liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Täna oleks sobiv aeg pigem puhkamiseks kui ametlike asjade ajamiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)