Pillerkaar kutsus mitmikud kokku

Pillerkaar kutsus mitmikud kokku

Foto: Sander Ilvest

Auriga kaubanduskeskuse teisel korrusel asuvas mängutoas Pillerkaar toimus eile õhtu hakul mitmike kohtumine.

Esimene omataoliste seas, sest kui mitmike vanematel indu jagub, hakkab kokkusaamisi toimuma edaspidigi. Mängutoa perenaise, OÜ Piripiiga juhataja Eliis Paimre sõnul korraldati mitmike kohtumine selleks, et ühesuguste rõõmude ja muredega lapsevanematel oleks tore koos aega veeta.

Kohtumise idee taga on Paimre sõnul osalt nii mängutuba ise kui ka mängutoas käivate laste vanemad. “Mul endal on kaksikud tüdrukud ja ühel mu tuttaval on kaksikud poisid ning kahepeale tuli meil selline mõte, et teeks siis juba nii, et meid oleks ühekorraga rohkem koos,” rääkis mängutoa perenaine.

Kohtumisele oli eile pärastlõunaks registreeritud viis paari kaksikuid ning poole kuue paiku õhtul oli neid täpselt nii palju ka kohal – kokku 10 last.

Kui mitmike kokkusaamised regulaarseks kujunevad, on Eliis Paimre sõnul edaspidi kindlasti oodata mitmeid põnevaid ühisettevõtmisi. Miks mitte korraldada näiteks mitmike asjade laat või kutsuda kohtumisele esinema mõni huvitav inimene. “Esimene õhtu on meil n-ö tutvumisõhtu. Saame teada, palju kellelgi õdesid-vendi on, kuidas kellelgi läheb, aga edaspidi saab juba muud põnevat ka korraldada,” sõnas Paimre. Nii lastele endile kui ka nende vanematele tundus kokkutulek meeltmööda olevat.

Fotole jäid esimestena kohale jõudnud kuuekuused Aneta ja Lota Juursalu koos ema Anliga, 4 aasta ja 10 kuu vanused Meiko ja Heiko Sepp ning 2 aasta ja 4 kuu vanused Mirjam ja Mirtel Paimre ema Eliisiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 640 korda, sh täna 1)