Horoskoop

JÄÄR – Sind paeluvad ilusad asjad ja romantika. Püüad ka inimestega harmoonilisi suhteid luua, üritades hoiduda tülitsemisest.
SÕNN – Sinu kujutlusvõime on nüüd eriti aktiivne. Su mõtted rändavad fantaasiamaailmades.
KAKSIKUD – Sinu jaoks omandab nüüd erilise tähtsuse romantiline ja hubane õhkkond. Tunned end õnneliku ja ootusärevana.
VÄHK – Püüad olla kohusetundlik ja tõenäoliselt suudad edukalt likvideerida mõne võla või lõpetada poolelioleva töö.
LÕVI – Kipud täna endale illusioone looma. Võimalik, et hakkad inimest, kellesse armunud oled, idealiseerima ja muutud teiste suhtes hoolimatuks.
NEITSI – Sina pead täna kaval olema. Ära parista kohe kõike välja, mis mõtteis liigub. Varu endale ka taganemisvõimalusi.
KAALUD – Kui sul on mingi kindel põhimõte, on võimalik, et hakkad selle õigsuses kahtlema. Kohtud intelligentse inimesega, kes mõjub sulle innustavalt.
SKORPION – Sinu meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd ametlikud asjaajamised.
AMBUR – Vajad täna eneseväljenduseks rohkem julgustust kui tavaliselt ja tunned suurt kergendust, kui keegi sind aitab. Hea aeg puhkamiseks.
KALJUKITS – Tunned endas elujõudu ja soovi aktiivselt ringi liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks.
VEEVALAJA – Võimalik, et avastad täna, et sa ei olegi nii ideaalne, nagu oled endale sisendanud. Oled nüüd silmitsi selle osaga endast, mis sulle ei meeldi.
KALAD – Otsid seiklusi ja võimalust aktiivseks suhtlemiseks. Tõenäoliselt leiad täna võimaluse eneseteostamiseks. Väldi alkoholiga liialdamist!
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)