Kuhu minna

LAUPÄEV, 6. oktoober

KINO
Divas kl 15 ja kl 17.30 koguperefilm “Vaprake”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Lümanda kultuurimajas projekti “Lümanda valla tervise teeviit 2012” raames toimub Tallinna tantsuakadeemia treeneri juhendamisel joogatreening. Kl 16 treeningtund kõigile huvilistele ja kl 17 juhendajatele, treeneritele.

Kõrkküla seltsimaja juures kl 11 sügislaat. Ootame nii müüjaid kui ka ostjaid. Küpsetiste konkurss, õnneloos, meisterdamistuba, Kihelkonna Rukkilille etteaste jm. Rohkem infot: karlaklubi.blogspot.com.

Kõrkküla seltsimajas kl 20 “Stiilne diskomats”. Stiiliks diskoaastad 1974–1984. Valiku esinejatest teeb diskokunn Urmas Rämmal. Stiilne diskotantsuõpetus, stiilseima diskomatsi valimine. Pääse stiilsele diskomatsile 0 €, stiilitule diskomatsile 2 €.

Kõljala külaplatsil kl 11 õunalaat, kus saab müüa oma talus või aias kasvatatud kraami ja käsitööd või siis täiendada oma talvevarusid. Räägitakse aasta puust (tänavu metsõunapuu), iluõunapuudest, vanadest viljapuusortidest, õunapuude lõikamisest ja mesilastest õunaaias. Kuulutatakse välja parima õunakoogi küpsetaja ja parim moosikeetja. Kehakinnituseks on maitsvad saiad ja pirukad ning soe tee ja kohv. Loomulikult ei puudu ka oksjon ja laadaloterii, kus iga loos võidab. Meelelahutust pakuvad laulu- ja tantsuansambel Muhust ja Kaali kooli õpilased.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 15 Tornimäe näiteringi etendus “Nurgatagune saar” (algallikas A. Kivirähki “Uljas neitsi”).
Kl 17 Orissaare kultuurimaja näiteringi etendus “Pildikesi kolhoosielust”, lõbus jant lauludega. Tükk on pärjatud parima lavastuse tiitliga Külateatrite festivalil 2012.
Etenduste pääsmed hinnaga 3 ja 5 eurot eelmüügis Kuressaare linnateatri kassas ja 1 tund enne etenduse algust.

KONTSERT
Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa kl 20 romantiline viiuli- ja klaverikontsert. Esinevad Merike Teppan ja Kadi Sepp. Esitusele tulevad romantilised teosed Eestist ja laiast maailmast. Tasuta.

TANTS
Divas klubimuusika pidu.

Kodulinna lokaalis disko.

Club Privilege’is laval seksikas naisdiskor DJ Janika, otse Londonist.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Orissaares kl 12 Orissaare sügisjooks ja sügismatk. Raja pikkus 10 km, osavõtt 2 €, koolieelikutele tasuta. Kõikidele osalejatele kosutav teejook jooksurajal ja raja läbinutele maitsev supp. Lisaks võimalus pärast jooksu või matka nautida saunamõnusid Orissaare spordihoone saunas. Eriauhind kõige aktiivsemale Orissaare asutusele!

Karujärvel kl 12 II Karujärve rattamaraton. Põhidistants 47 km, lühem 14 km. Lastesõidud 500 m (kuni 6-a) ja 1500 m (6–12-a). Võistlust korraldab MTÜ Karujärve Tervisespordikeskus.

Koguva külas kl 10 Muhu Trial 2012. Eesti MV viies etapp. Tasuta.

Kuressaare spordikeskuses kl 14 Eesti II liiga korvpalli meistrivõistlused: Kuressaare SK Vesse vs. EMÜ SK. Kl 17 Eesti I liiga võrkpalli meistrivõistlused: Saaremaa vs. Audentese SG/NK.

PÜHAPÄEV, 7. oktoober

KINO
Divas kl 15 ja kl 17.30 koguperefilm “Vaprake”. Pilet 4 €.

KONTSERT
Orissaare kultuurimajas kl 14 ja Kuressaare linnateatris kl 19 “Mustlasvanker”. Marko Matvere (laul, kitarr, tekst), Indrek Kruusimaa (flamenkokitarr) ja Ooper-Kvartett.
Piletid Orissaares (8/6 €) müügil kultuurimajas. Piletid Kuressaares (10/8 €) müügil linnateatri kassas, postkontoris, Arensburgi hotellis, Auriga ostukeskuses ja www.piletimaailm.com.

ÜRITUS
Loona RMK teabepunktis kl 11 RMK sügisretk Lümanda valda. Tasuta. Info tel 45 46 880; 53 012 772. Korraldab Kadri Kullapere.

SPORT
Koguva külas kl 9 Muhu Trial 2012. Eesti MV viies etapp. Tasuta.

Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi hoovimajas (Garnisoni 16) kl 10 sügistalvise malehooaja avamine koosoleku ja kiirturniiridega. Osavõtt vaba. Info tel 56 682 436, Juuno Jalakas.

Kuressaare kunstmuruväljakul kl 14.30 kohtuvad FC Kuressaare ja FC Infonet naiskond.

Kuressaare spordikeskuses kl 10 Eesti B-klassi tütarlaste võrkpalli karikavõistluste tsooniturniir. Kl 11 Eesti B-klassi noormeeste esiliiga korvpall: SK Vesse / Saaremaa Spordikool vs. SK Haapsalu.

ESMASPÄEV, 8. oktoober

KINO
Diva suletud.

SPORT
Kuressaare linnastaadionil kl 17.30 JK Sarma seeriajooks – tunnijooks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 135 korda, sh täna 1)