Kuhu minna

REEDE, 5. oktoober

KINO
Divas kl 17.30 perefilm “Vaprake”. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 VAT Teatri etendus “Hea, paha ja inetu”. Pilet 10 ja 8 eurot.

TANTS
Divas “Parimad 90-ndad on tagasi”.

Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta.

Club Privilege’is “Roosa pidu”. DJ Gen Vikat ja Siim Metsmaa.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

LAUPÄEV, 6. oktoober

KINO
Divas kl 15 ja kl 17.30 koguperefilm “Vaprake”. Pilet 4 €.

ÜRITUS

Lümanda kultuurimajas projekti “Lümanda valla tervise teeviit 2012” raames toimub Tallinna tantsuakadeemia treeneri juhendamisel joogatreening. Kl 16 treeningtund kõigile huvilistele ja kl 17 juhendajatele, treeneritele.
Kõrkküla seltsimaja juures kl 11 sügislaat. Ootame nii müüjaid kui ka ostjaid. Küpsetiste konkurss, õnneloos, meisterdamistuba, Kihelkonna Rukkilille etteaste jm. Rohkem infot: http://karlaklubi.blogspot.com.
Kõrkküla seltsimajas kl 20 “Stiilne diskomats”. Stiiliks diskoaastad 1974–1984 (ja natuke enne ja veidike pärast). Ole stiilne! Valiku esinejatest teeb diskokunn Urmas Rämmal. Stiilne diskotantsuõpetus, stiilseima diskomatsi valimine. Pääse stiilsele diskomatsile 0 €, stiilitule diskomatsile 2 €.

Kõljala külaplatsil kl 11 õunalaat, kus saab müüa oma talus või aias kasvatatud kraami ja käsitööd või siis täiendada oma talvevarusid. Räägitakse aasta puust (tänavu metsõunapuu), iluõunapuudest, vanadest viljapuusortidest, õunapuude lõikamisest ja mesilastest õunaaias. Kuulutatakse välja parima õunakoogi küpsetaja ja parim moosikeetja. Kehakinnituseks on maitsvad saiad ja pirukad ning soe tee ja kohv. Loomulikult ei puudu ka oksjon ja laadaloterii, kus iga loos võidab. Meelelahutust pakuvad laulu- ja tantsuansambel Muhust ja Kaali kooli õpilased.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 15 Tornimäe näiteringi etendus “Nurgatagune saar” (algallikas A. Kivirähki “Uljas neitsi”). Lavastaja Helje Basihhina.
Kl 17 Orissaare kultuurimaja näiteringi etendus “Pildikesi kolhoosielust”, lõbus jant lauludega. Tükk on pärjatud parima lavastuse tiitliga külateatrite festivalil 2012.
Etenduste pääsmed hinnaga 3 ja 5 eurot eelmüügis Kuressaare linnateatri kassas ja 1 tund enne etenduse algust.

KONTSERT
Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa kl 20 romantiline viiuli- ja klaverikontsert. Esinevad Merike Teppan ja Kadi Sepp. Esitusele tulevad romantilised teosed Eestist ja laiast maailmast. Tasuta.

TANTS
Divas klubimuusika pidu.

Kodulinna lokaalis disko.

Club Privilege’is laval seksikas naisdiskor DJ Janika.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Orissaares kl 12 Orissaare sügisjooks ja sügismatk. Raja pikkus 10 km, osavõtt 2 €, koolieelikutele tasuta. Kõikidele osalejatele kosutav teejook jooksurajal ja raja läbinutele maitsev supp. Lisaks võimalus pärast jooksu või matka nautida saunamõnusid. Eriauhind kõige aktiivsemale Orissaare asutusele!

Karujärvel kl 12 II Karujärve rattamaraton. Põhidistants 47 km, lühem 14 km. Lastesõidud 500 m (kuni 6-a) ja 1500 m (6–12-a). Võistlust korraldab MTÜ Karujärve Tervisespordikeskus.
Koguva külas kl 10 Muhu Trial 2012. Eesti MV viies etapp. Tasuta.

KONTSERDI EELTEADE

“Mängi mulle, viiul!”

Nii laulab Marko Matvere oma kavas “Mustlasvanker”. Näitleja on mustlastemaatikast huvitunud juba viimased paarkümmend aastat ning seetõttu tal on, mida laulda ja jutustada.

Pühapäevasel kontserdil on kaastegevad veel flamenkokitarrist Indrek Kruusimaa ja rahvusooper Estonia keelpillikvartett Ooper-Kvartett. Kvartetil täitub sel sügisel 15. tegutsemisaasta ja mustlasmuusikaprogrammi on tehtud koos erinevate solistidega juba kümmekond aastat.

“Mustlasvankri” kavas on laule operettidest, vene romansse, rahvalikke lugusid, Balkanimaade muusikat ja maailmakuulsa mustlaspäritolu kitarrivirtuoosi Django Reinhardti loomingut, lood jõuavad publikuni eesti, vene, inglise ja serbo-horvaadi keeles.

“Mustlasvanker” peatub Saaremaal 7. oktoobril. Kl 14 on kontsert Orissaare kultuurimajas ja kl 19 Kuressaare linnateatris. Piletid Orissaares (8/6 €) müügil kultuurimajas igal tööpäeval kl 10–16. Piletid Kuressaares (10/8 €) müügil linnateatri kassas, postkontoris, Arensburgi hotellis, Auriga ostukeskuses ja  www.piletimaailm.com.

Kerstin Tomson

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 130 korda, sh täna 1)