Valjala lasteaia õu vajab uuendamist

Saaremaalt ainsana osaleb Facebookis Tiptiptap OÜ kampaanias “Toetame turvalist mängurõõmu!” Valjala lasteaed. Kampaania muudab enim hääli kogunud lasteaia õue ühe vastupidava kahekohalise kiige võrra vahvamaks.

“Eks ta selline uudne kampaania on. Ise ka proovime, kuidas selline asi toimib,” lausus Baltikumi suurima laste mänguväljakute tootja Tiptiptap büroojuht Anneli Pero. “Me ise arvasime, et kampaaniaga liitub rohkem lasteaedu,” märkis Pero, lisades, et kokku on üle Eesti registreerunud 37 lasteaeda.

Pero lükkas ümber väite, et mida suurem lasteaed, seda suuremad võimalused on hääli saada. “Tegelikult nii ei ole,” sõnas ta, viidates, et eilse seisuga juhtis näiteks hoopis Kehtna lasteaed 1148 laikimise ja 664 jagamisega. “Aga tuhat pole ju veel miski näitaja, nii et kui kõik saarlased annaksid oma hääle, siis see oleks ju väga tore,” kutsus ta kõiki saarlasi internetis Valjala lasteaia poolt olema.

Valjala lasteaia direktor Marina Tamm ütles, et kuna nad järjest suurendavad õuesõppe võimalusi, on lasteaia soov, et mängukeskkond oleks mitmesuguseid võimalusi pakkuv.

Eile lasteaia rühmades tehtud kiirküsitluse tulemusena selgus näiteks, et I rühma lapsed tahavad autosid, kuhu saab 1–3-aastane laps ronida ja sõitmist matkida, II rühma lapsed  tahavad kahepoolset vedrukiike, III rühma lapsed traktorit, millel on ka kopp küljes, ja pesakiike ning jalgpalli mängimiseks väravaid.

“Oleme arvestanud iga rühma vajadustega, lapsevanemad on palju aidanud ja ehitanud, oleme taastanud vanu asju – sel sügisel saime näiteks kolm mänguhobust tagasi,” rääkis Tamm.

Eilse seisuga oli Valjala lasteaial 266 laiki ja 174 jagamist. Võistlus kestab 31. oktoobrini ja võitja tehakse Facebooki lehel teatavaks 1. novembril.

Kampaania auhind on kahekohaline kiik Bell-Flower koos istmetega pluss paigaldus. Auhinna võidab lasteaed, mille foto kogub 31. oktoobriks kõige enam hääli ehk foto all on kõige enam vajutatud “meeldib” nuppu.

Hääletamiseks vajuta siia.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 287 korda, sh täna 1)