Horoskoop

JÄÄR – Püüa täna oma kaaslastele veidi rohkem hingamisruumi jätta. Pingelistes olukordades säilita rahu.
SÕNN – Tõenäoliselt oled täna heas vormis ja suudad rohkem ära teha kui tavaliselt. Pingelised olukorrad lahenevad kiiresti ja kergelt.
KAKSIKUD – Tänane päev muudab sind tavalisest rahulikumaks ja enesekindlamaks.
VÄHK – Täna on kerge ja rõõmus päev. Tööasjad laabuvad sujuvamalt, kui arvata oskasid, ning tunned taas elust rõõmu.
LÕVI – Tänane päev avaldab sulle soodsat mõju. Seda eriti juhul, kui tegeled teiste inimeste aitamise või muu omakasupüüdmatu tegevusega.
NEITSI – Võimalik, et sinu lähedane sõber või pereliige hakkab sinult nüüd rohkem tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv.
KAALUD – Välised tegurid mõjutavad nüüd sinu meeleolu rohkem kui tavaliselt. Väldi rahvarohkeid kohti.
SKORPION – Täna on sul õnne rahaasjades, võid võita või lihtsalt kingituseks saada suurema summa raha. Püüa siiski mitte liiga laisaks muutuda.
AMBUR – Oled iseendas nüüd nii kindel, et see võib sulle saatuslikuks saada. Ürita enne tegutsemist asjad korralikult läbi mõelda.
KALJUKITS – Uitad täna oma mõtetes ja sul on raske suhelda inimestega enda ümber. Igasugune koostöö on nüüd veidi raskendatud.
VEEVALAJA – Täna võivad sul tekkida peresisesed pinged. Oled tavalisest emotsionaalsem ja kergesti solvuv. Leia aega üksi olemiseks.
KALAD – Püüa täna energiat säästa vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi lisakohustuste võtmist. Lõpeta parem käsil-olevad tööd.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)