Horoskoop

ÄÄR – Sinu emotsionaalsus võib nüüd mõne inimese lausa ära ehmatada. Ole valmis end kokku võtma ja maha rahunema
SÕNN – Oled täna tähelepanelikum ja pedantsem kui muidu. Märkad nii häid kui ka halbu asju. Püüa säästa oma närve, võta pingelisi olukordi vabamalt.
KAKSIKUD – Naudid täna inimeste tähelepanu. Üritad oma kaaslasi uskuma panna, et oled erakordselt vapper ja huvitav isiksus.
VÄHK – Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslastelt põnevaid ettepanekuid.
LÕVI – Võid saada häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas kipuvad suhted lähedastega võimalike möödarääkimiste tõttu veidi pingelised olema.
NEITSI – Tunnetad nüüd lähedaste meeleolusid paremini kui siiani. Oled kaastundlik ja püüad inimesi aidata.
KAALUD – Nüüd hakkab sinu jaoks tähtsat rolli mängima füüsiline kirg. Otsid võimalust kellegagi lähedaseks saada.
SKORPION – Sul on raske end kokku võtta ja tegutseda. Kipud takerduma pisiasjadesse. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks ja kinnisvaraga tegelemiseks.
AMBUR – Võimalik, et pead nüüd maitsma minevikus tehtud  vea kibedaid vilju. Samas on täna suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.
KALJUKITS – Võimalik, et seisad täna silmitsi oma komplekside ja hirmudega. Nüüd on hea võimalus end ületada ja proovile panna.
VEEVALAJA – Kipud tööga üle pingutama. Oled tavalisest aktiivsem, kuid samas varitseb oht läbi põleda.
KALAD – Kipud oma probleemides teisi süüdistama. Sul on raske tunnistada, et pead oma heaolu nimel ka ise jõupingutusi tegema.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)