Kuhu minna

LAUPÄEV, 29. september

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Kihelkonna rahvamajas kl 10 mihklipäeva laat. Kõik on oodatud ostma, müüma ja vahetama. Keskkonnaamet kutsub Vilsandi rahvusparki pärandkultuuri radadele. Kl 11 loeng, kl 12.30 väljasõit pärandkultuuri objektidele.

Valjala põhikooli õuel kl 12–14 Valjala koolipere heategevuslik mihklipäeva laat. Rõhk on kohalikul tervislikul toidul. Hoidiste maitsmine ja parimate selgitamine. Mahe- ja rohevahetus. Kirbuturg, loterii – iga loos võidab. Valitakse parim müügimees, toredaim toode/teenus, aktiivseim klass. Loteriituludest soetatakse koolile suuski.

Kuressaare kultuurikeskuses kl 11 ülemaailmse eakate päeva tähistamiseks konverents teemal “Tervena ja aktiivsena vananemine”. Korraldavad Saare maavalitsus, Saare maakonna pensionäride ühendus ja Saaremaa naiste ümarlaud. Räägitakse vaimsest ja füüsilisest tervisest, vigastuste vältimisest ja ohutust elukeskkonnast. Päeva lõpus tantsitakse. Üritus on tasuta. Finantseerib Eesti haigekassa projektist “Vigastuste vältimine Saare maakonnas”.

GOSPA sohvabaaris ja restoranis kl 19 enneolematu moeetendus, kus Triin Kärblane / NYMF-moestuudio
esitleb oma uut sügistalvist kollektsiooni. NB! Rõivaid esitlevad GOSPA imekaunid teenindajad ja kollektsiooni saab kohapeal ka osta. Moeetendusele järgneb kontsert: esinevad Laura Junson ja Erko Niit. Üritus on tasuta. Laudade broneerimine restoranis tel 45 50 005.

Kalda kohvikus Orissaares hooaja lõpupidu. Esineb ansambel Connectors.

KONTSERT
Arensburgi hotelli restoranis Muusa kl 20 esitleb Marten Kuningas koos oma bändiga Etturid oma esimest sooloplaati “Janu”. Kontserdil tulevad poolakustilises võtmes esitusele nii lood uuelt ja rahva poolt hästi vastu võetud plaadilt kui ka seni avaldamata muusikapalad.
Etturite koosseisu kuuluvad: Marten Kuningas – vokaal, Raul Ojamaa – kitarr, Martin Laksberg – bass, Madis Zilmer – löökriistad. Pilet 10 eurot. Kohtade broneerimine tel 45 24 707 või restoran@arensburg.ee (vaid pileti eelneva olemasolu korral).

TANTS
Divas Olmeca esitleb: Golden Shot. Shotid šeigib kuumaks DJ Peeter Kukk.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.

Club Privilege’is Corona ja Sauza esitlevad: Priva live: Põhja-Tallinna plaadiesitluskontsert.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

SPORT
Karujärvel kl 12 Saare maakonna meistrivõistlused rattaorienteerumises ja ratsaorienteerumises. Start Karujärve tervisespordikeskuse parklast. Registreerimine kuni kl 11.40 kohapeal.

Orissaare spordihoones kl 10 Saare maakonna lahtised karikavõistlused lauamängude mitmevõistluses.

Kuressaare spordikeskuses kl 10.30 Eesti A-kl tütarlaste võrkpalli karikavõistluste tsooniturniir.

Kuressaare spordikeskuses kl 12 Eesti A-kl poeglaste võrkpalli karikavõistluste tsooniturniir. Kl 12 Saaremaa Spordikool vs. Kohila Võrkpalliklubi; kl 13.30 Premium 7 /Tartu vs. Audentese VK Tallinn I.

PÜHAPÄEV, 30. september

KINO
Divas kl 18 komöödia “Ted”. Alla 14-a keelatud. Pilet 4 €.

Leisi keskkooli saalis kl 19 “Kangelastegu”. Pilet 1 €.

SPORT
Kuressaares tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” Kuressaare rattaring. Start kl 11 Kuressaare linnastaadioni juurest. Matka pikkus ca 19 km. Lõpetajaile tee, pirukad ja loosiauhinnad.

Karujärve kämpingu parklas kl 12 start Karujärve rattamaratoni raames toimuvale avatud raja sõidule. GPS-i omanikud saavad rajajälje ka oma seadmesse laadida ja selle järgi sõita.

Kuressaare spordikeskuses Eesti A-kl poeglaste võrkpalli karikavõistluste tsooniturniir. Kl 10 Kohila Võrkpalliklubi vs. Premium 7 /Tartu; kl 11.30 Saaremaa Spordikool vs. Audentese VK Tallinn I.

ESMASPÄEV, 1. oktoober

KINO
Divas kl 18 komöödia “Ted”. Alla 14-a keelatud. Pilet 4 €.

NÄITUS
Kuressaare linnuse keldrikorruse näitusesaalis kl 17 Liis Kogeri maalinäituse “Kaotatud maailm” avamine. Tegu on ühtaegu nii näituse avamise kui ka Saaremaa muuseumi vestluspärastlõunate jätkuüritusega, millest osavõtt on kõigile huvilistele vaba ja tasuta.
Muuseumi tavapärastel lahtiolekuaegadel saab sama näitust külastada 3. oktoobrist. Eksponeeritavad õlimaalid on valminud aastatel 2011–2012. Näitus, mis on saanud inspiratsiooni Henry Milleri romaanist “Naeratus redeli jalamil”, on avatud 28. oktoobrini.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 13–18 doonoripäev.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 175 korda, sh täna 1)