Horoskoop

ÄÄR – Oled täna tavalisest avatum. Proovid minna sügavuti ja mõistad oma kaaslasi juba poolelt sõnalt.
SÕNN – Oled nüüd rohkem kui tavaliselt huvitatud kõikvõimalikest uutest ideedest ja ettepanekutest. Ootad huviga teiste inimeste arvamusi.
KAKSIKUD – Muutud kergesti sentimentaalseks. Sinu emotsionaalne käitumine võib nii mõnegi inimese segadusse ajada.
VÄHK – Tõmbad oma ekstravagantsusega teiste tähelepanu. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.
LÕVI – Võimalik, et tunned end mõne naabri või töökaaslase ebaõiglusest  veidi häirituna. Sul on raske seda pealt vaadata.
NEITSI – Tunned nüüd vajadust end liigutada. Sinu energia suisa otsib väljundit, ära hoia ennast tagasi. Hea aeg sportimiseks.
KAALUD – Oled nüüd äriasjades edukas. Igasugused tehingud sujuvad paremini kui tavaliselt. Sinu materiaalne olukord paraneb, kuid väldi suuri riske.
SKORPION – Tunned täna soovi teha oma elus uuendusi. Hea aeg garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ära oma vanu sõpru unarusse jäta.
AMBUR – Kui tahad nüüd eesmärgile jõuda, peaksid olema veidi kavalam. Püüa jääda võimalikult märkamatuks, kuid samas hoia end olukorraga kursis.
KALJUKITS – Võid täna sinust kõrgemal positsioonil olevate inimestega kergesti vastuollu minna. Ütled ilma keerutamata oma arvamuse kohe välja.
VEEVALAJA – Väldi täna liigset sõnavõtmist ja eneseupitamist. Sulle endale on kasulikum madalat profiili hoida ja kuulata endast targemaid.
KALAD – Su enesekindlus on täna kergemini haavatav kui muidu. Ära lase endale pähe istuda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)