Kuhu minna

NELJAPÄEV, 27. september

KINO
Divas kl 18 komöödia “Naabrivalve.” Alla 14 a keelatud. Pilet 4 €.

Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 18 esilinastub uusim Eesti mängufilm, Toomas Hussari “Seenelkäik”. Poliitik Aadu Kägu sõidab koos abikaasa Viiviga metsa seenele, et mainekampaaniast närve puhata. Nendega liitub juhuslik hääletaja, rahatu rokitäht Zäk, kes on jäänud pärast suvetuuri Eestimaa kolgastesse tolknema. Vältides rahvarohkeid seenemetsi, kihutab seltskond umbropsu kuhugi pärapõrgusse, mis paistab metsik ja inimtühi. Samal ajal, kui kolmik avastab end metsa eksinuna, lahvatab meediaskandaal. Uuriv ajakirjandus kahtlustab, et poliitik Aadu Kägu on isiklikuks otstarbeks kuritarvitanud riigi raha. Algab võitlus au, elu ja surma peale nii metsas kui linnas… Stsenarist ja režissöör Toomas Hussar, produtsent Piret Tibbo-Hudgins.

KONTSERT
Pärsama rahvamajas kl 19 ansambel Akustikud. Esitatakse tuntud ja vähetuntud laule erinevatelt kodu- ja välismaistelt autoritelt. Kontsert on tasuta.

ÜRITUS
Kuressaare ametikooli saalis K4 kl 17–18.30 räägib TTÜ biokeemia labori kauaaegne juhataja Anu Viitak raskemetallidest toidus ja energiajookide mõjust organismile. Viitak on kaitsnud doktoriväitekirja raskemetallide sisaldusest Eesti elanike organismis ning uurinud keemiliste elementide sisaldust kraani- ja pudelivees. Korralduskulude katmiseks on osavõtutasu 2 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Sissepääs tasuta.

Club Privileges Student Nite: Ametikooli rebastepeo eri.

REEDE, 28. september

KINO
Divas kl 18 komöödia “Ted”. Alla 14 a keelatud.

Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 18 esilinastub uusim Eesti mängufilm, Toomas Hussari “Seenelkäik”.

ÜRITUS
Mustjala Anna kirikus 18 aastat parvlaeva Estonia hukust. Kl 18 kontsert-jumalateenistus parvlaeva Estonia katastroofis hukkunute mälestuseks. Kõneleb õpetaja Rene Reinsoo. Esinevad Aare Tammesalu (tšello), Ardo Ran Varres (elektroonika). Kl 19 mälestuslõke Ninase pangal Estonia mälestusmärgi juures.

Laimjala rahvamajas kl 20 Lehva-lehva pidu! Lehvitatakse suvele ja lehvitatakse Maele. Esineb ansambel Akustikud. Meeleolu aitab ülal hoida DJ Elar Merelaid 70–90ndate aastate videodiskoga. Karaoke ja muusikamälumäng! Pakutakse torti ja kohvi, muu võta ise kaasa.Tasuta.

Tornimäe rahvamajas kl 20 sügise alguse peoõhtu. Tantsuks ansambel Kullaketrajad Lihula vallast. Väikesed esinemised, üllatused. Pääse 5 eurot. Palun registreeri laudkond telefonil 45 21 171, 53 453 772.

Muhus Vanatoa turismitalus kl 19 pärimuspidu “Kultuuriruumi rikkus”. Esitatakse erinevate rahvaste pärimuslikke tantse, laule ja pillilugusid. Käsitöölaat. Oma pärimuskultuuri tutvustavad: rumeenia-moldaavia traditsioonilise muusika ansambel Doina Tallinnast; baškiiride muusikat esitav perekond Hairullin sõpradega Tallinnast, Ukraina folklooriansambel Halõtšanõ Maardust. Sofia Joons esitab eestirootsi rahvalaule ja pillilugusid ning esinevad Muhu tantsu-, laulu- ja pillimehed ning -naised. Koos ansambliga Doina laulab ja mängib pilli ka Moldaavia suursaadik Victor Guzun.

Saaremaa ühisgümnaasiumis üle-euroopaline teadlaste öö. Kl 9 teadlaste ÖÖ avatervitus, loodusfotode konkursi väljakuulutamine, kl 11 Limonatooriumi õpituba keskkonnahariduskeskuses (ruum 141) algklasside õpilastele, kl 12 Limonatooriumi õpituba keskkonnahariduskeskuses (ruum 141) algklasside õpilastele, kl 13 Limonatooriumi õpituba keskkonnahariduskeskuses (ruum 141) algklasside õpilastele, kl 14 Limonatooriumi õpituba keskkonnahariduskeskuses (ruum 141) algklasside õpilastele. Kl 14 peab akadeemik Margus Lopp aulas loengu teemal “Fossiilkütustejärgne ajastu: ülikoolide roll muutuvas maailmas” kõigile huvilistele. Kl 20 Astronoomia ÖÖ füüsikaklassis (ruum 320) kõigile huvilistele. I korrusel avatud loodusnäitus, keskkonnahariduskeskuses taimeseadenäitus teemal “Iga lõpp on uue algus”. Rohkem infot: Anne Teigamägi, anne.teigamagi@syg.edu.ee, tel 56 577 881.

TANTS
Divas sound garden. DJ Kristjan Lillimägi.

Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaare lauatenniseklubi Tops alustab oma 15. hooaega. Hooaja avaturniir on nagu ikka segapaarismäng, mis algab kl 18 Kuressaares, Marientali tee 27. Oodatud on kõik lauatennisesõbrad. Väljaspool arvestust saavad võistelda ka need paarid, kel vastassoost mängupartnerit ei ole. Täiendav info tel 56 657 866, Gunnar Usin.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 157 korda, sh täna 1)