Kaarma valla rahanduskomisjon korraldati ümber (1)

Kaarma vallavolikogu rahanduskomisjonis loobus tööst esimees ja komisjonist lahkus kaks liiget. Tänaseks on komisjonil uus esimees ning valimisel ka uued liikmed.

Kaarma vallavolikogu esimehe Urmas Lehtsalu sõnul loobus senine rahanduskomisjoni esimees Üle Vevers kevadel tõepoolest komisjoni juhtimisest. Komisjonist soovisid lahkuda Ly Pildre ja Andrus Pundi.

Lehtsalu sõnul tehti komisjoni etteotsa asumiseks ettepanek vallavolikogu liikmele Andres Tinnole, kes selle ettepaneku ka vastu võttis ning eelmisel kolmapäeval volikogu poolt ametisse nimetati.

Komisjoni senine esimees Ülo Vevers on esialgu veel komisjoni nimekirjas, lisaks kuuluvad komisjoni valla kodulehe andmeil veel Mati Schmuul ja Sirje Paakspuu. Tinno peaks komisjoni uusi liikmeid volikogule tutvustama ja kinnitamiseks esitama järgmisel volikogu koosolekul. Tinno on öelnud, et uute liikmetena näeks ta Ivo Uustulndi ja Urmas Treielit.

Vahepealne peataolek tekitas huvitava olukorra rahanduskomisjoni ühel istungil, kus kohal oli vaid üks volikogu liige – Sirje Paakspuu. Komisjoni istungit juhatas kummalisel kombel esimehe kandidaat Andres Tinno ning kohal oli ka liikmekandidaat Ivo Uustulnd. Ülejäänud istungil osalejad olid vallavalitsusest. Üheliikmeline komisjon kiitis muuhulgas heaks näiteks Kaarma valla eelarve-strateegia.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 411 korda, sh täna 1)