Aviesega lendas suvel Kuressaare-Tallinna liinil 2836 reisijat (1)

Avies teenindas suvel Kuressaare-Tallinna lennuliinil 2836 reisijat, keskmine täituvus oli 65,6 protsenti. Aviese tegevjuht Allan Soll lausus, et suvehooaega võib pidada kordaläinuks.

“Kuressaare-Tallinna liinil oli see Aviese jaoks esimene suvi ning reisijate tagasiside põhjal võib seda pidada igati õnnestunuks. Kiidetakse mugavat lennukit ning seda, et lendude väljumisajad ja hinnaklassid sobivad nii äri- kui ka puhkusereisijale. Jätkame tööd selle nimel, et tagada reisijatele aastaringselt mugav ja kindel teenus,” ütles Soll pressiteates.

Kuressaaret ja Tallinna ühendaval liinil lendas juunis 679 reisijat, juulis 1036 reisijat ning augustis 1121 reisijat. Edasi-tagasi reise tehti juunis 38, juulis 39 ning augustis 42. Kui lendude keskmine täituvus juunis oli 50 protsenti, siis juulis ja augustis oluliselt kõrgem – vastavalt 74 protsenti ja 73,8 protsenti. Keskmiseks täituvuseks suvekuudel kujunes 65,6%.

Planeeritud reisid toimusid 100-protsendiliselt. Hilinemisi tuli ette kolme lennu puhul, kõigil juhtudel jäi hilinemise aeg alla kahe tunni.

Avies alustas Kuressaare-Tallinna liinil lendamist 1. juunil. Lennud toimuvad esmaspäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti, reedeti ja pühapäeviti. Äripäevadel toimub kaks ning pühapäeviti üks edasi-tagasi reis. Liini teenindab Avies 18-kohalise lennukiga Jetstream 31.

Avies AS on asutatud 1991. aastal ning põhineb erakapitalil. Ettevõte teenindab regulaarlende Rootsis ja Eestis ning tellimuslende kogu Euroopas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 110 korda, sh täna 1)