Atla sadamas püütakse leppida (5)

Saarte Hääl kirjutas paar nädalat tagasi segadustest ja tülidest Atla sadama ehitusel. Tüli osapooled kutsuti Saarte Kalanduse juhatuse koosolekule.

Saarte Kalandus on organisatsioon, mis annab heakskiidu projektidele, millega taotletakse PRIA-st raha. Atla sadama ehituseks on sealt saadud 382 273 eurot.

Juhatuse koosoleku protokollist võib lugeda, et osapooled kuulati ära ning nad vastasid küsimustele.

“Objektide pea- ja alltöövõtjad otsustasid lahendada erimeelsused iseseisvalt, kuna tegemist on kahe ettevõtja omavaheliste konfidentsiaalsete lepingutega, mis ei puutu MTÜ Saarte Kalandus pädevusse,” seisab protokollis.

Saarte Hääl püüdis täpsemat infot koosoleku kohta saada MTÜ Saarte Kalandus tegevjuhilt Tiiu Kupult, kes palus saata küsimused ja lubas, et juhatuse järgmisel koosolekul ajakirjaniku küsimusi arutatakse ning teemakohastele küsimustele ka vastatakse. Selline olevat Kupu väitel olnud Saarte Kalanduse juhatuse otsus. Juhatuse järgmine koosolek toimub oktoobris.

Saarte Hääl küsis erimeelsuste lahendamise kohta ka ühelt osapoolelt Jaak Reinmetsalt, kes ütles, et tõepoolest otsustati erimeelsused lahendada, kuid tänaseks seda tehtud ei ole.

Sadama ehituse tellija Lümanda vallavalitsuse juht Jaanika Tiitson eile ajakirjaniku küsimustele elektronkirja teel ei vastanud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 598 korda, sh täna 1)