Eesti otsib superstaari: saarlannadele “kollane kaart” (12)

Eesti otsib superstaari saarlannadele kollane kaart

VÄÄRT KOGEMUS: Tuuli Rand oma otsust staarisaates õnne proovida ei kahetse. Foto: Oliver Moosus

TV3 saate “Eesti otsib superstaari” eelvoorudest pääsesid tänavu teatrivooru saarlased Triin Aavik ja Tuuli Rand.

Konkursi Tallinna eelvoorus oma häält ja esinemisnärvi proovile panemas käinud Triin Aavik astus žürii – Maarja-Liis Ilusa, Mihkel Raua ja Mart Sanderi – ette Adele`i lauluga “Rolling In The Deep”.

Raualt ja Sanderilt sai Triin edasipääsuks rohelise tee. “Mihkel Raud ütles, et talle täiega meeldib mu hääletämber,” rääkis Triin Aavik. “Mul olevat väga ilus hääl juba rääkides.”

Maarja-Liisilt jah-sõna saada siiski ei õnnestunud. “Tema meelest ma olen veel liiga noor – 17 – , mul on küll võimas hääl, aga ma ei oska seda valitseda,” vahendas Aavik kohtunike kommentaare.

Triinu sõnul ei tulnud otsus konkursil kaasa lüüa üleöö. “Esimesel aastal vaatasin, et suudan ehk paremini laulda kui mõned seal,” rääkis ta. “Järgmisel aastal panin end kirja, aga mul ei olnud võimalust kohale minna, seekord läksin kohale.”

Pelgas pisut Maarja-Liisi

Oma otsust neiu ei kahetse: “Kõik oli super ja inimesed sõbralikud.”

Tänavust taset hindas Triin väga kõrgeks. “Kohati oli selline tunne, et appi, mis mina siin teen,” lausus ta. Žürii liikmeid Triin ei peljanud. Kui, siis Maarja-Liisi. “Ta on hästi konkreetse ütlemisega,” leidis Triin.

Läinud pühapäeva õhtul eetrisse jõudnud saates, kus anti ülevaade Tartus Tasku keskuses peetud eelvoorust, võisid saarlased kaasa elada Tuuli Rannale.

Kevadel G. Otsa nimelise muusikakooli lõpetanud ja vokaalansamblisse Söörömöö kuuluv Rand esitas samuti Adele`i laulu – “Someone Like You”. “See on hea sisuga lugu, kus sain ehk kompaktselt näidata oma hääle ulatust ja esinemisoskust,” põhjendas Tuuli Saarte Häälele oma valikut.

“Täitsa okei,” kõlas Mihkel Raua kommentaar Tuuli esinemisele.
“Ilus pikk fraas oli, mis näitab, et sul on võhma,” leidis Maarja-Liis.

Kolm jah-sõna

Sander, kes andis ühe kolmest jah-sõnast, manitses saarlannat mitte nii tõsist nägu tegema – muidu tulevad kortsud. “Kui laulan, lähen loosse nii sisse, et ei kontrolli kõige paremini oma miimikat,” tõdes Tuuli tagantjärele. “Aga ju ma siis olengi selline laulja, kes kulmu krimpsutab.”

“Ma olen väga õnnelik,” rõõmustas edasi pääsemist kinnitava kollase kaardi saanud Tuuli esinemissaali ust sulgedes.
Saarlanna tunnistas, et oli kahevahel, kas üldse konkursil õnne katsuda. Ootamist ja närvipinget oli tema sõnul üksjagu, aga oma otsust Tuuli ei kahetse. “Kolm “jaad” tuli ja teatrivooru jõudsin,” nentis ta. “Uusi tuttavaid sain ka.”

Kui palju saarlasi eelvoorudes kaasa lõi, ei osanud saate produktsioonifirma OÜ Ruudu Produtsendid pressiesindaja Kaidi Klein öelda. “Sellist statistikat me teinud ei ole,” tõdes ta.

Triin Aaviku andmeil osales staarisaate eelvoorudes neli-viis saarlast.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 501 korda, sh täna 1)