Elektrilevi osavaimad elektrikud on saartel (6)

Selle aasta parimaks rikkebrigaadiks osutus Saare- ja Hiiumaa meestest Andres Murulast ja Toivo Kuusest koosnev tandem.

Tublimad selgitati välja Elektrilevi rikkebrigaadide kutsevõistlusel, kus oma oskused panid proovile Eesti suurima võrguettevõtja elektrikud üle Eesti.

“Sügis- ja talvetormide eel on just sobiv aeg kutseoskuste treenimiseks – peavad ju need mehed olema osavad, et tuult ja vihma trotsides vool klientidele võimalikult kiiresti tagasi tuua,” ütles võistluste üks korraldajatest, Elektrilevi Juhtimiskeskuse Lõuna piirkonna juht Aare Eiche.

Ta kinnitas, et ülesannete täitmises võrreldes möödunud aastaga oli näha edasiminekut ja kõige osavamalt esines saarte meeste brigaad.

Elektrilevi kommunikatsioonijuhi Tuuli Sokmani sõnul on rikkebrigaadide kutsevõistluste eesmärk tunnustada välitööde elektriku väärt elukutset, vahetada kasulikke kogemusi, parandada kutseoskusi ja kinnistada õigeid töövõtteid.

“Jõukatsumised toimusid seitsmel alal, muuhulgas kuulus võistlusprogrammi näiteks liitumiskilbis kaitselüliti vahetamine, isolaatori vahetus 10-kilovoldisel õhuliinil ja kannatanu allatoomine õhuliini mastist,” märkis Sokman.

Kokku on Elektrilevil 30 oma ja ligi 170 partnerite rikkebrigaadi.

Partnerbrigaadide kutsevõitlused toimusid tänavu juba neljandat aastat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 687 korda, sh täna 1)