Kundalini-jooga – õnnelik olemise teadus (1)

Kundalini-jooga – õnnelik olemise teadus

OTSIS JA LEIDIS: Katrin Kivi avastas enese jaoks kundalini-jooga. Selles on kõike – keha, meele ja hinge tasakaalu. Foto: erakogu

Saarlannast rõivadisainer Katrin Kivi on enese jaoks avastanud kundalini-jooga ja joogatreenerina tahab ta selle keha ja hinge harimise viisi kättesaadavaks teha ka oma kaaslinlastele Kuressaares.

Katrin, kui me teiega Saarte Hääles eelmise intervjuu (8.06.2007) tegime, olite rõivafirma PTA disainer ja rääkisite oma tööst vaimustusega. Nüüd olete hoopis joogaõpetaja Kirti Kaur ja räägite vaimustunult joogast. Millest selline muutus?
Tõsi, viimased poolteist aastat on olnud väga põnev ja muutusterohke aeg minu elus. 14 aastat töötasin moedisainerina, aga paar viimast aastat tundsin, et vajan vaheldust. Nii otsustasingi mugavustsoonist lõplikult välja astuda, lõpetada pikaajalise töösuhte ning minna vastu täiesti uuele ja tundmatule. Kuna PTA aeg sai otsa, siis oli aeg selleks igati küps.
Ja sellest hetkest alates olen nautinud oma elu – olen nautinud vabadust ise otsustada oma valikute üle, olen imestusega kogenud, kuidas õiged inimesed ja olukorrad tulevad ise mu juurde… Olen rõõmuga pühendanud end tööle, isegi kui see vahel kestab 12–13 tundi. Muutused ja areng on minu jaoks tohutud, aga selline peabki ju elu olema. Paigalseis ei ole elu.

Edasi loe Saarte Hääle paberväljaandest. Telli leht siit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 978 korda, sh täna 1)