Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna tühiste asjade pärast pabistama ja väiksemadki ebaõnnestumised viivad sind endast välja.
SÕNN – Nüüd aktiviseeruvad sinu vaist ja intuitsioon. Suudad juba põgusa vestluse käigus ära tabada, kas inimene on ausate kavatsustega või mitte.
KAKSIKUD – Enesedistsipliin pole just sinu kõige tugevam külg. Kipud kiusatustele ja ahvatlustele liiga kergesti järele andma.
VÄHK – Sul on täna raske ennast ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi.
LÕVI – Nüüd võib sul taas tekkida rahaprobleeme. Võimalik, et mõni inimene ei pea kokkuleppest kinni. Võib tekkida ka segadusi paberimajanduses.
NEITSI – Võimalik, et sulle teeb täna haiget kellegi ebasiirus. Ootad pigem karmi, ausat ja otsekohest suhtumist. Hea päev koduseks suurpuhastuseks.
KAALUD – Tõenäoliselt tuleb kiire ja teguderohke päev. Nüüd hakkavad liikuma ka need asjad, mis mõnda aega seisnud on.
SKORPION – Tänane päev toob kaasa huvitavaid väljakutseid. Püüa võimalikult palju tegutseda ning ära lase sel päeval niisama mööda minna.
AMBUR – Hoia täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Sul võib tekkida raskusi ka oma keele talitsemisega ja see  võib viia suure tülini.
KALJUKITS – Võid täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellest sa seda iial poleks oodanud.
VEEVALAJA – Võimalik, et sinult oodatakse täna soojust ja tähelepanu. Keegi võib sulle teha romantilise kingituse.
KALAD – Sul on täna tavalisest lihtsam oma mõtteid väljendada ja neid teistele arusaadavaks teha. Samas oled huvitatud, et ka teised samamoodi talitaksid.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)