Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna tühiste asjade pärast pabistama ja väiksemadki ebaõnnestumised viivad sind endast välja.
SÕNN – Täna suudad tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Sinu töövõime on tunduvalt suurem kui tavaliselt.
KAKSIKUD – Peaksid täna suuremat tähelepanu pöörama oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Ära lase teistel enesele liiga palju ette kirjutada.
VÄHK – Võimalik, et keegi püüab sinus kaastunnet äratada, kuid juba järgmisel hetkel pöörab ise sulle halastamatult selja.
LÕVI – Oled täna tunduvalt järeleandlikum. Sinu jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine. Jää siiski enda vastu ausaks!
NEITSI – Võimalik, et teed täna midagi ebaharilikku, mis pole absoluutselt sinu moodi. Oht langeda illusioonide ohvriks.
KAALUD – Tänane päev võib tuua su ellu inimesi, kes äratavad sinus tõsist uudishimu. Hea aeg uute projektide käima lükkamiseks ja loominguliseks tegevuseks.
SKORPION – Võimalik, et keegi püüab sind täna manipuleerida. Hinda olukorda realistlikult ja kaine mõistusega ja ära lase endale pähe istuda.
AMBUR – Täna võidakse sind tavalisest rohkem tagant sundida. Ära tööga siiski ka üle pinguta, tegutse vastavalt oma võimetele.
KALJUKITS – Võid nüüd kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustessse. Aeg möödub nii kiiresti, et tõenäoliselt jääb nii mõnigi plaan teostamata.
VEEVALAJA – Tunned täna soovi inimestele meeldida ning lausa januned komplimente ja meelitusi.
KALAD – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt palju suhtlemist ja asjaajamist. Seltskonnaelu aktiviseerub, sulle meeldib olla koos teiste inimestega.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)