Horoskoop

JÄÄR – Paned täna väga palju rõhku kõigele välisele, sealhulgas ka oma välimusele. Eelistad mugavust ja elunautimist.
SÕNN – Täna võib sul olla raskusi enese kokkuvõtmise ja millelegi konkreetsele keskendumisega.
KAKSIKUD – Kui sul avaneb täna võimalus end proovile panna ja teha midagi uut, siis kasuta võimalust. Väga võimalik, et avastad endas varjatud andeid.
VÄHK – Tunned vajadust oma mainet parandada. Püüad end näidata võimalikult heast küljest, kuid jää seejuures siiski iseendaks.
LÕVI – Võimalik, et tunned end täna allasurutuna ja see tekitab sinus trotsi. Käitud väljakutsuvalt.
NEITSI – Mõnel sinu sõbral võib täna tulla geniaalne idee, mis sindki inspireerib. Üldse on sõpradel sinu elus nüüd tähtis roll.
KAALUD – Tänased planeediseisud muudavad su eriti tuliseks ja kirglikuks. Võid muutuda ka armukadedaks ja hakata kellegi suhtes pealetükkivalt käituma.
SKORPION – Täna võib sind alt vedada olmetehnika, kaasa arvatud auto ja arvuti. Ole valmis kasutama mõnd varuvarianti.
AMBUR – Võimalik, et saad täna uusi pakkumisi või lisateenimise võimaluse. Oled nüüd ka ise tunduvalt avatum ja aktiivsem kui tavaliselt ning valmis suhtlema.
KALJUKITS – Näita täna inimestele välja, mida sa tunned. Väldi negatiivsete tunnete allasurumist, see võib sinu tervisele lõppkokkuvõttes palju halvem olla.
VEEVALAJA – Kipud täna vastutusest kõrvale hiilima. Püüad leida võimalust, kuidas saaks oma kohustused teiste kaela ajada.
KALAD – Oled täna optimistlikum kui tavaliselt ning jõuad seetõttu lõpule viia palju vajalikke pooleliolevaid asju. Ka pingelised suhted võivad nüüd laheneda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)