Kuhu minna (1)

NELJAPÄEV, 6. september

KINO
Divas kl 16 ja kl 18.30 “Jääaeg 4”. Eesti keeles. Pilet 4 €.

TANTS
Divas Saku esitleb: PEOPARADIIS!

Privilege’is Students Thursday

REEDE, 7. september

KINO
Divas kl 18 seiklusfilm kogu perele “Minu õelapsed üksinda kodus”. Eesti keeles. Pilet 4 €.

TANTS
Divas Diva Gone Wild!

Privilege’is Eesti populaarseim tutvumisportaal Flirtic.ee kutsub: ONE NIGHT STAND.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kuressaare linnastaadionil kl 18 mängivad FC Taritu (Saaremaa meister) ja Salme (II koht valdade MV-l). Lõpetame Saaremaa jalgpalli välishooaja mänguga Jalgpallisõpruse karikale. Korraldavad Saaremaa spordiliit, Saarte Investeeringud OÜ ja Saaremaa JK aameraaS. Tule ja saa osa saaremaisest tippjalgpallist. Sissepääs kõigile tasuta.

ÜRITUSE EELTEADE

Laupäeval, 8. septembril kell 11 toimub Sõrve Turismitalus sõjaajaloo konverents “Zerel 95”.
Kõneaineks on I maailmasõja aegsed rannakaitsekindlustused Sõrve poolsaarel ning Saaremaal ja Eestis tervikuna. Väliskülalisena on lubanud konverentsile tulla Sääre kordonis teeninud endine Nõukogude sõjaväelane Moskvast. Turismitalu peremees Jüri Mitt pakub sponsorina kõigile osalejaile lõunasuppi. Korraldab Saaremaa muinsuskaitse selts.

Doonoripäevad
Esmaspäeval, 10. septembril kl 13–18 ja teisipäeval, 11. septembril kl 8–13 kutsub Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus doonoripäevadele.
Sobid doonoriks, kui oled 18–60-aastane, kehakaaluga üle 50 kg ning terve, puhanud ja söönud. Enne vereloovutusele tulekut on kindlasti soovitatav tutvuda lisainfoga www.verekeskus.ee või küsimuste tekkimisel konsulteerida arstiga. Võta kaasa isikut tõendav dokument!

Sõrulaste mälestuspäev
Eesti natsismiohvrite ühing koostöös Sõrve Turismitaluga kutsub sõrulasi laupäeval, 15. septembril Sõrve Turismitallu mälestuspäevale.
Osalejate registreerimine kell 10.30–11.30. Samas pakub turismitalu kokkutulnutele tassikese kohvi või teed koos piruka või plaadisaiaga.
Avakõne peab Herbert Gailan. Esinevad Torgu meesansambel, Kuressaare poisteansambel, Õie Tehu (akordion) ja Endel Kumm (vokaal) ning tantsutüdrukud. Ühingu tegevusest annavad ülevaate Herbert Gailan ja Hilja Kitt.
Lõunalaud turismitalult 80 inimesele. Mälestuspäev kestab kella 17.30-ni.

ÜLESKUTSE

ENTRUM ootab Saare maakonna noori
ENTRUM on Eesti Energia pikaajaline ettevõtlikkuse arenguprogramm, mis aitab noortel omandada teadmisi ja oskusi, et kujuneda algatusvõimelisteks ja tegusateks inimesteks, saada ülevaade ettevõtja kui karjäärivaliku võimalustest ning teadmisi Eesti majanduse olulisematest valdkondadest.
ENTRUM-i raames antakse ettevõtlus- ja ettevõtlikkusõpet 14–18-aastastele üldharidus- ja kutsekoolide õpilastele. See tähendab seitsme kuu jooksul osalemist koolituspäevadel, ettevõtete külastamist ning oma ettevõtlikkuse näitamist konkursil “Olen ettevõtlik!”.
Noortel on võimalik kohtuda oma unistused teostanud inimestega, kes kõik on Eestis ja paljud Euroopas või kaugemalgi tuntud ja tunnustatud tegijad. Senitehtust saab lugeda ENTRUM-i koduleheküljelt www.entrum.ee.
ENTRUM-i Lääne-Eesti õpihooaeg algab oktoobris 2012 ja lõpeb mais 2013. Ettevalmistus programmi käivitamiseks koostöös Lääne-Eesti maakondlike arenduskeskustega on juba alanud. Meie maakonnas on ettevõtlikkuse eestvedaja Saaremaa arenduskeskus ja siinne kontakt-isik ettevõtluskonsultant Tiia Naagel.
Programmi kaasrahastavad majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, ettevõtluse arendamise sihtasutus ja Euroopa Sotsiaalfond.
Lisainfo: Tiia Naagel, tiia@saare.ee, tel 45 20 570.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 165 korda, sh täna 1)