Horoskoop

JÄÄR – Idealiseerid täna rohkem kui tavaliselt inimest, kelle vastu oled juba pikka aega romantilisi tundeid tundnud.
SÕNN – Võid täna olla tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimestega, kellega sa harilikult läbi ei saa.
KAKSIKUD – Kõikvõimalikud koosviibimised ja arutelud mööduvad täna sujuvalt. Leiad kaaslastega kergesti ühise keele.
VÄHK – Kaotad täna tavalisest kergemini tasakaalu ja kipud oma ebaõnnestumistes teisi süüdistama. Suhted võivad päris pingelisteks muutuda.
LÕVI – Tunned täna erilist tõmmet veekogude poole. Sinu meeleolu on unistav ja väga võimalik, et paljud tuttavad ei saa sinust aru.
NEITSI – Võimalik, et elu paneb su kannatuse nüüd tõsiselt proovile. Võid sattuda üsna sürrealistlikesse olukordadesse, kus ei saa kedagi usaldada.
KAALUD – Täna saad sa nähtud vaeva eest lõpuks ka tasu. Sinu jõupingutusi pannakse tähele. See muudab sind agaramaks.
SKORPION – Võimalik, et mõni su austaja annab sulle täna märku oma tunnetest. Võid saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse sind peole.
AMBUR – Võid täna oma liigse kriitilisusega endale nii mõnegi vaenlase hankida. Keegi võib hakata sulla lausa vastu töötama. Ole leebem ja heatahtlikum.
KALJUKITS – Saad täna inspiratsiooni võõrastelt inimestelt ja eksootilistest kultuuridest. Huvitud müstikast ja esoteerikast.
VEEVALAJA – Otsid olukordi, kus võib tajuda võistlusmomente. Sul on täna palju energiat, millega oma vastaseid alistada.
KALAD – Võimalik, et tunned täna soovi millelegi tõsisemalt pühenduda ning otsustad liituda mõne trenni või huviringiga. Hea aeg õppimiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 95 korda, sh täna 1)